دوشنبه 27 آبان 1398 - 20 ربيع الاول 1441 - 18 نوامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شاگردان بنا دو اردوی دیگر تا رقابتهای جهانی فاصله دارند

رونمايي از ملي‌پوشان در اردوي پاياني؛

شاگردان بنا دو اردوي ديگر تا رقابتهاي جهاني فاصله دارند

اردونشينان تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان در حالي آخرين مراحل آماده سازي خود را براي حضور در رقابتهاي جهاني سپري مي‌کنند که تنها دو اردوي ديگر تا اعزام به قزاقستان فاصله دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌هاي کشتي قهرماني جهان و گزينشي المپيک طي روزهاي ۲۳ تا ۳۱ شهريورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار مي شود. مسابقاتي که اهميت فراواني براي متوليان کشتي دارد و به نوعي عيار واقعي کشتي ايران براي حضور در المپيک را مشخص مي‌کند.

در همين راستا نگاه سنگيني بر تيم ملي کشتي فرنگي ايران با سرمربيگري محمد بنا نيز وجو دارد و حالا  هم منتظرند تا ببينند آقاي خاص کدام فرنگي‌کاران را به رقابتهاي جهاني اعزام خواهد کرد.

طبق برنامه کادر فني تيم ملي کشتي فرنگي، دو اردوي ديگر تا مسابقات جهاني در دستور کار شاگردان بنا قرار دارد. بر اين اساس اردوي ماقبل آخر بعد از بازگشت تيم منتخب از گرجستان و از روز ۲۳ مرداد ماه در خانه کشتي تهران آغاز مي شود. اين اردو ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و روز سوم شهريور به پايان مي رسد که فرنگي کاران اردونشين بايد  استراحتي ۴ روزه را تا اردوي بعدي پشت سر بگذارند.

مهمترين اتفاق قبل از رقابتهاي جهاني، ترکيب نفرات اعزامي به اين مسابقات است که طبق اعلام کاد فني پيش از آغاز اردوي پاياني، ترکيب نفرات اعزامي به رقابتهاي جهاني مشخص و معرفي خواهد شد. بدين ترتيب در آخرين اردوي فرنگي‌کاران، شاهد تمرينات ويژه مسافران قزاقستان خواهيم بود که اين اردو هم از روز ۷ شهريور آغاز مي شود و تا روز اعزام به مسابقات جهاني ادامه خواهد داشت.

تعداد بازديد:95 آخرين تغييرات:98/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر