دوشنبه 27 آبان 1398 - 20 ربيع الاول 1441 - 18 نوامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقلال منطقی بازیکن گرفت نه احساسی/ تعویق لیگ معضل شده است

در گفتگو با مهر مطرح شد؛

استقلال منطقي بازيکن گرفت نه احساسي/ تعويق ليگ معضل شده است

پيشکسوت باشگاه استقلال در خصوص نقل و انتقالات اين تيم و تغييرات زياد در ترکيب آبي‌ها، گفت: آندره استراماچوني بر حسب نياز تيمش وارد بازار نقل و انتقالات شد نه براساس احساس.

پيمان صاحب جمعي در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: استقلال بر خلاف دو سه فصل اخير منطقي و بر حسب نياز وارد بازار نقل و انتقالات شد و تا اينجاي کار بايد به آنها در نقل و انتقالات نمره قبولي داد.

وي افزود: آبي ها به دنبال ستاره خريدن بي حساب و کتاب نبودند و عمدتاً بازيکناني را جذب کردند که در آن منطقه احساس نياز داشتند.

صاحب جمعي تصريح کرد: تعطيلي بين دو فصل بيش از اندازه زياد شده و اين دست کسي هم نيست. اما به هر حال اين تعطيلي بيش از حد براي استقلال و ديگر تيم ها معضلي شده است و مربيان ناچارند با ترفندهاي خاصي بدن بازيکنان را براي زمان نامعلوم آغاز ليگ آماده نگه دارند.

پيشکوست آبي پوشان در ادامه بيان د اشت: اين مشکل خاص استقلال نيست و همه تيم هاي ليگ با آن مواجه هستند و احتمال اين که اين تأخير در آغاز ليگ باعث شود که در طول فصل ضريب مصدوميت بازيکنان زياد شود، وجود دارد.

مدافع پيشين استقلال  در خاتمه اظهار داشت: انتظار هواداران در اين فصل از تيمشان بالاست و آستانه تحمل آنها نسبت به سالهاي پيش پايين تر است . فکر مي کنم استقلالي ها ناچارند از همان ابتداي فصل نتايجي در خور شأن و نامشان کسب کنند.

تعداد بازديد:70 آخرين تغييرات:98/05/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر