دوشنبه 27 آبان 1398 - 20 ربيع الاول 1441 - 18 نوامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

گل دوم الاتحاد تیری به قلب ما بود/ پشت صادقی می‌ایستیم

منصوريان بعد از باخت به الاتحاد:

گل دوم الاتحاد تيري به قلب ما بود/ پشت صادقي مي‌ايستيم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن ايران با بيان اينکه پشت دروازه‌بان تيمش باوجود اشتباه در دريافت گل مقابل الاتحاد مي‌ايستد، گفت: گل دوم الاتحاد مثل تيري در قلب ما بود.

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا منصوريان سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن ايران در نشست خبري پس از ديدار با الاتحاد گفت: بازيکنانم همه تلاش خود را کردند تا بهترين باشند اما با دريافت گل اول سورپرايز شديم. ما مي دانستيم به بازي برمي گرديم و اين اتفاق در زمان مورد نظر براي ما افتاد.

وي با بيان اينکه گل دوم الاتحاد شليکي به قلب ذوب آهن بود، ادامه داد: البته که بهترين دروازه‌بان‌هاي دنيا هم از اين دست اشتباهات مي کنند و ما پشت انتخابمان به عنوان دروازه بان اول مي ايستيم. او در نيمه اول عملکرد خوبي داشت.

سرمربي ذوب آهن تصريح کرد: گل دومي که دريافت کرديم کار ما را خيلي سخت کرد چراکه براي صعود بايد سه گل ديگر مي زديم.

منصوريان افزود: ما خوش شانس نبوديم و اگر شانس داشتيم  اتفاق گل دوم براي ما نمي افتاد. مطمئنم اگر اين اتفاق نمي افتاد سوار بر بازي مي شديم.

وي گفت: با دريافت گل دوم بازي را براي چند دقيقه از دست داديم و الاتحاد به گل هاي بعدي خود دست يافت. بازهم توانستيم به بازي برگرديم و به ۳ گل هم رسيديم اما شرايط براي ما واقعا سخت بود و نتوانستيم به نتيجه دلخواهمان برسيم . در دقايق پاياني مي توانستيم بازي را مساوي کنيم يا حتي ببريم.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم فوتبال ذوب آهن ايران در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر الاتحاد عربستان با نتيجه ۴ بر ۳ شکست خورد تا در مجموع دو بازي رفت و برگشت ۶ بر ۴ بازنده باشد و از اين مرحله حذف شود.

تعداد بازديد:76 آخرين تغييرات:98/05/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر