چهارشنبه 29 آبان 1398 - 22 ربيع الاول 1441 - 20 نوامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آخرین بازمانده فوتبال ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد

با شکست ذوب آهن برابر الاتحاد؛

آخرين بازمانده فوتبال ايران هم از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد

تيم فوتبال ذوب آهن در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا برابر الاتحاد عربستان تن به شکست داد تا آخرين نماينده ايران هم از اين مسابقات حذف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم فوتبال ذوب آهن ايران که ديدار رفت اين مرحله را با نتيجه دو به يک به حريف عربستاني واگذار کرده بود، از ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه در قطر ميزبان تيم الاتحاد بود که اين ديدار با نتيجه ٤ بر٣ به سود حريف عربستاني به پايان رسيد.

در اين ديدار ذوبي ها انگيزه زيادي داشتند تا ضمن جبران نتيجه بازي رفت، زمينه صعود به مرحله بعد را فراهم کنند اما گل ثانيه هاي پاياني نيمه اول نقشه هاي عليرضا منصوريان را بر هم زد.

با شروع نيمه دوم سبزپوشان ايران تلاششان براي جبران گل را بيشتر کردند اما دو تعويض اجباري کار را براي منصوريان و شاگردانش سخت کرد. 

با اين حال در دقيقه ٥٣ ارسال توپ روي دروازه الاتحاد با اشتباه خط دفاعي اين تيم همراه شد و گل تساوي به ثمر رسيد. اما اشتباه عجيب و تاثيرگذار يک دقيقه بعد صادقي روياي ذوبي ها را بر باد داد و نتيجه ديدار رفت تکرار شد. گلر ذوبي ها که قصد دفع توپ را داشت در اين کار ناکام بود تا توپ به آرامي وارد درواز شود.

در حالي که ذوب آهن توان نزديک شدن به دروازه الاتحاد را نداشت اين حريف عربستاني بود که از ضعف خط دفاعي نماينده ايران استفاده کرد و در دقيقه ٦٥ گل سوم را هم به ثمر رساند و پنج دقيقه بعد هم گل چهارم را زد تا در مجموع ٦ بر ٢ نتيجه را به سود خود کند.

با اين حال اين پايان کار نبود و هادي محمدي در دقيقه ٧٢ با ضربه سر گل دوم تيمش را وارد دروازه الاتحاد کرد. در دقيقه ٨٣ ذوب آهن يکي ديگر از گل ها را توسط کريستانوس جبران کرد تا نتيجه ٤ بر ٣ شود.

تعداد بازديد:80 آخرين تغييرات:98/05/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر