جمعه 16 خرداد 1399 - 13 شوال 1441 - 5 ژوئن 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

«گرت بیل» باشگاه رئال مادرید را تهدید به شکایت کرد

پس از اصرار به فروش؛

«گرت بيل» باشگاه رئال مادريد را تهديد به شکايت کرد

گرت بيل تهديد کرده در صورتي که باشگاه بخواهد به زور او را به تيمي ديگر بفروشد از اين تيم شکايت کرده و اقدامات قانوني انجام خواهد داد.

به گزارش خبرگزاري مهر، به غير از تيم فوتبال بارسلونا، رئال مادريد هم براي جذب نيمار از پاري‌سن ژرمن وارد رقابت شده است. اما مشکل بزرگ براي اين تيم اين است که هيچ يک از ستاره‌هايش حاضر نيستند در قرارداد با تيم فرانسوي به اضافه مبلغي پول به پاريس بروند تا نيمار به رئال بيايد.

گرت بيل، ستاره ولزي رئال مادريد، در تمام تابستان به جدايي از اين تيم نسبت داده مي‎شد و در آخرين اخبار اعلام شد کمتر تيمي توان پرداخت ترانسفر في و دستمزد او را دارد. مشکلي که دقيقا درباره نيمار هم وجود دارد و به همين دليل تمام تلاش رئال مادريد براي فروش او به پاريس در ازاي نيمار بود. اما بيل حاضر به رفتن نشده و حتي مدير برنامه‌هاي او باشگاه را تهديد کرده در صورتي که بخواهند اين بازيکن را براي رفتن به تيمي ديگر مجبور کنند او اقدامات قانوني لازم براي شکايت از رئال را انجام خواهد داد.

يکي از پيشنهادهاي مادريد براي پاري‌سن ژرمن ۱۰۰ ميليون يورو به اضافه بيل و خامس رودريگس بوده است. بازيکناني که هيچ يک در برنامه‌هاي زيدان براي فصل آينده جا ندارند و مادريد هم بي‌ميل به فروششان نيست. خامس از اين انتقال استقبال کرده است، اما گرت بيل نه.

بيل احساس مي‌کند باشگاه غيرعادلانه با او رفتار مي‌کند و به همين دليل حاضر نيست به اين شکل از تيم جدا شود و حتي تهديد به شکايت از باشگاه کرده است. اما اگر رئال بتواند او را متقاعد کند بهترين شرايط براي جذب نيمار فراهم خواهد شد.

تعداد بازديد:259 آخرين تغييرات:98/05/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر