دوشنبه 11 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 30 مارس 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

سوالاتی که با شکست بارسا مطرح شد

سوالاتي که با شکست بارسا مطرح شد

بارسلونا در اولين ديدار فصل مقابل بيلبائو شکست خورد و با شکست اين تيم سوالاتي مطرح شد که بايد به دنبال پاسخشان گشت.

به گزارش خبرگزاري مهر، تيم فوتبال بارسلونا در اولين ديدار از فصل جديد مقابل بيلبائو شکست خورد تا ترديدهايي درباره اين که آيا اين تيم مي‌تواند از عنوان قهرماني‌اش دفاع کند يا نه به وجود بيايد. اما بعد از شکست اين تيم سوالاتي است که بايد برايشان به دنبال پاسخ بود.

آمدن فرانکي دي يانگ قرار بود قلب مرکز زمين را براي بارسلونا تقويت کند، جايي که تيم والورده در آن مشکلات زيادي داشت. اما او شروع نامناسبي در تيم داشت. چه زماني قرار است او به اوج برسد؟

با وجود اين که آنتون گريزمن به بارسا آمده هنوز هم سوارس پشتيباني ندارد. به نظر آمدن گريزمان نمي‌تواند اين مشکل را حل کند، پس چرا بوآتنگ از اين تيم جدا شد؟

حداقل در شروع کار گريزمان اصلا نتوانست انتظارات به عنوان يک بازيکن ۱۲۰ ميليون يورويي را برآورده کند. بارسلونا مدت‌هاست در تلاش براي جذب اوست. چه زماني قرار است اين بازيکن هماهنگ شود؟

در بازي‌هايي مانند بازي روز جمعه مشخص مي‌شود ليونل مسي تا چه اندازه براي بارسا معني دارد. والورده بدون او کاملا در ترکيب تيمش مشکل داشت. چه زماني قرار است مشکل وابستگي تيم به مسي حل شود؟

درست است که تنها يک بازي از شروع فصل گذشته، اما والورده در فصول قبل هم نشان داده که مربي قابل اعتمادي نيست و بارسلونا بازي‌هايي را به خاطر او از دست داده است. تا چه زماني بارسا تاوان ناتواني اين مربي را خواهد داد؟

تعداد بازديد:279 آخرين تغييرات:98/05/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر