چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/قرآن

۳ بهمن؛ زمان برپایی هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن

۳ بهمن؛ زمان برپايي هجدهمين آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن

هجدهمين دوره آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم که طي سال‌هاي گذشته در اسفندماه برگزار مي‌شد، امسال زودتر از موعد مقرر و در بهمن‌ماه همزمان در سراسر کشور برپا خواهد شد.
آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم امسال نيز همچون سنوات قبل به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در چهار گروه و ۱۵ رشته برگزار مي‌شود.
جلسات مقدماتي و هماهنگي‌هاي اوليه براي برنامه‌ريزي اين آزمون، که هجدهمين دور آن را شاهد خواهيم بود، طي روزهاي گذشته برگزار شد و زمان دقيق برگزاري آن نيز مشخص شده است.

بر همين اساس، هجدهمين دوره آزمون سراسري قرآن و عترت روز پنجشنبه، سوم بهمن‌ماه، برگزار مي‌شود. سال گذشته اين آزمون اسفندماه برپا شد. همچنين بر اساس اطلاعات خبرنگار ايکنا زمان ثبت‌نام اين آزمون اواخر آبان‌ماه خواهد بود.
در هجدهمين دوره آزمون علاوه بر مشارکت دستگاه‌هايي همچون آموزش و پرورش، سازمان اوقاف و امور خيريه و شبکه قرآن و معارف سيما، تلاش شده است تا مشارکت و همکاري دستگاه‌هاي ديگر همچون ‌ستاد عالي کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد، دانشگاه پيام نور و دانشگاه فرهنگيان نيز جلب شود.
مسئولان برگزارکننده آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن، اعلام جزئيات بيشتر اين آزمون اعم از زمان‌بندي مراحل مختلف و نيز جزئيات رشته‌ها را به روزهاي آينده موکول کرده‌اند. 
تعداد بازديد:299 آخرين تغييرات:98/07/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر