دوشنبه 29 مهر 1398 - 22 صفر 1441 - 21 اكتبر 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مورد اعتماد ترین شرکتهای فناوری معرفی شدند

مورد اعتماد ترين شرکتهاي فناوري معرفي شدند

نتايج يک پژوهش علمي نشان مي دهد از نظر مشتريان خدمات شرکت هاي فناوري دو شرکت آمازون و سامسونگ مورد اعتمادترين شرکت هاي فناوري جهان هستند.
به نقل از ديجيتال ترندز، يافته هاي موسسه اي- فلوئنت که در زمينه بررسي نحوه تعامل شرکت هاي فناوري و مشتريانشان فعاليت مي کند، نشان مي دهد در ميان صدها شرکت فناوري فعال در جهان آمازون و سامسونگ بيش از بقيه توانسته اند اعتماد مشتريان را به خود جلب کنند.

اين بررسي از طريق ارسال پرسشنامه براي ۹۳۰۰ نفر در نقاط مختلف جهان و طرح پرسش هايي از آنها در مورد ميزان رضايت از محصولات فناورانه هوشمند خانگي انجام شده است. بر اساس بررسي يادشده، ۳۰ درصد از پاسخ دهندگان در يک سال گذشته يک محصول فناورانه هوشمند خانگي را خريداري کرده اند.
از ميان اين ۳۰ درصد، ۳۲ درصد گفته اند که آمازون قابل اعتمادترين شرکت در زمينه توليد محصولات فناورانه هوشمند است. ۳۲ درصد اين افراد هم سامسونگ را قابل اعتمادترين شرکت فناوري در اين زمينه دانسته اند.
۴۰ درصد از شرکت کنندگان در اين پژوهش هم گفته اند از حداقل يک محصول فناورانه هوشمند در منزل استفاده مي کنند و ۱۱ درصد هم در چهار هفته منتهي به انجام اين پژوهش يک محصول فناورانه را در منزل خود نصب کرده اند.
بر طبق همين پژوهش بيشترين ميزان اقبال به محصولات فناورانه مربوط به گروه سني ۱۸ تا ۳۴ سال است. همچنين در ميان محصولات فناورانه هوشمند خانم ها به محصولات خاصي مانند آينه هاي هوشمند بسيار علاقه دارند و بچه ها نيز به نصب ترموستات هاي هوشمند علاقه بيشتري نشان مي دهند. 
تعداد بازديد:106 آخرين تغييرات:98/07/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر