سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/دين و انديشه


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بیش از یک میلیون نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند

بيش از يک ميليون نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند

دبير ستاد مرکزي اربعين حسيني آخرين آمارهاي استخراج شده از سامانه سماح تا اين لحظه را اعلام کرد.
احمد محمدي فر  با اشاره به آخرين آمار استخراج شده از سامانه سماح اظهار کرد: تا به اين لحظه يک ميليون و ۳۴۸ هزار و ۷۴۷ نفر در اين سامانه ثبت نام کرده اند.

وي افزود: ثبت نام يک ميليون و ۲۲۱ هزار و ۹۲۶ نفر تا به اين لحظه قطعي شده است.
دبير ستاد مرکزي اربعين حسيني با اشاره به آمار پيشتازي استان ها گفت: استان تهران با ثبت نام ۱۹۱ هزار و ۳۱۶ نفر، خوزستان ۱۳۲ هزار و ۴۵۸ نفر و خراسان رضوي ۱۰۵ هزار و ۷۷۶ نفر تا به امروز استان هاي پيشتاز در ثبت نام روي اين سامانه بوده اند.
وي ادامه داد: بعد از اين سه استان، استان اصفهان با ۱۰۳ هزار و ۸۴۴ نفر، فارس با ۹۵ هزار و ۷۴۲ نفر و مازندران با ۵۸ هزار و ۷۳۸ نفر در رده هاي بعدي پيشتازي ثبت نام در سامانه سماح هستند.
محمدي فر با اشاره به آمار ديگر استان ها گفت: تا به اين لحظه استان هاي بوشهر، با ۴۷ هزار و ۹۰۵ نفر، قم ۴۷ هزار و ۷۰۷ نفر، کرمان ۴۲ هزار و ۵۹۰ نفر، آذربايجان شرقي ۴۰ هزار و ۷۲۱ نفر، البرز ۳۱ هزار و ۴۹۹ نفر، لرستان ۲۹ هزار و ۴۶۳ نفر، هرمزگان ۲۶ هزار و ۸۱۶ نفر، يزد ۲۵ هزار و ۳۵۴ نفر، گيلان ۲۴ هزار و ۱۴۱ نفر، آذربايجان غربي ۲۳ هزار و ۷۶۳ نفر، همدان ۲۱ هزار و ۷۱۰ نفر، مرکزي ۲۱ هزار و ۲۹۶ نفر روي اين سامانه ثبت نام کرده اند.
وي افزود: همچنين استان هاي ديگري مانند کرمانشاه با ۲۱ هزار و ۷۱ نفر، گلستان ۱۷ هزار و ۴۲۸ نفر، کهگيلويه و بويراحمد ۱۵ هزار و ۴۶۱ نفر، قزوين۱۳ هزار و ۹۰۷ نفر، زنجان ۱۲ هزار و ۸۹۲ نفر، کاشان ۱۲ هزار و ۳۹۲ نفر، چهارمحال و بختياري ۱۱ هزار و ۵۰۷ نفر، اردبيل ۱۱ هزار و ۳۰۰ نفر، خراسان جنوبي ۱۰ هزار و ۹۴۸ نفر، سمنان ۱۰ هزار و ۸۶ نفر، ايلام ۱۰ هزار و ۲۰ نفر، خراسان شمالي ۷ هزار و ۹۰۵ نفر، سيستان و بلوچستان ۷ هزار و ۷۱۷ نفر و  کردستان ۳ هزار و ۴۲۳ نفر در اين سامانه ثبت نام کرده اند.
وي در پايان يادآور شد:  تعداد ثبت نام اتباع خارجي روي سامانه سماح تا به اين لحظه ۲ هزار و ۱۳۶ نفر بوده است. 
تعداد بازديد:208 آخرين تغييرات:98/07/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر