پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/خانواده

آغاز ثبت نام پذیرفته‌شدگان رشته‌های بدون کنکور از فردا

آغاز ثبت نام پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي بدون کنکور از فردا

ثبت نام پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي بدون آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي ۹۸ از فردا ۱۰ مهر آغاز مي شود و هر فرد تنها امکان ثبت نام در يک محل قبولي با آزمون يا بدون آزمون را دارد.
اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در مرحله پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ (رشته‌هاي بدون آزمون) ۸ مهرماه در سايت سازمان سنجش آموزش کشور  منتشر شد.

اين پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي در دوره‌هاي روزانه،‌ نوبت ‌دوم ‌(شبانه)، دانشگاه ‌پيام‌نور، پرديس خودگردان و مؤسسات غيرانتفاعي و غيردولتي در مرحله پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ قبول شده اند.
آغاز ثبت نام پذيرفته شدگان از ۱۰ مهر
تمامي پذيرفته شدگان بايد با در دست داشتن مدارک لازم که در سايت سازمان سنجش درج شده است در يکي از روزهاي چهارشنبه ۱۰ مهر و يا شنبه ۱۳ مهر ۹۸ به دانشگاه و يا موسسه محل قبولي خود مراجعه کنند.
پذيرفته‌شدگان در ابتدا براي اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاريخ ثبت‌نام و مدارک لازم، علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعيه ۲۳ شهريور ۹۸ بايد ابتدا به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل قبولي خود مراجعه کنند.
در صورتي که دانشگاه يا موسسه محل قبولي برنامه‌زماني مشخصي را براي ثبت‌نام در سايت خود درج نکرده باشد، پذيرفته‌شدگان اين قبيل مؤسسات لازم است مطابق روزهاي تعيين شده براي ثبت‌نام به محل قبولي مراجعه کنند. عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنها تلقي خواهد شد.
ممنوعيت ثبت نام در دو محل دانشگاهي با آزمون و بدون آزمون
داوطلباني که هم در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي با آزمون يکي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و هم در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي قرار گرفته‌اند توجه داشته باشند که منحصراً مي‌توانند در يکي از کدرشته‌محل هاي قبولي ثبت‌نام کنند و به عبارتي مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولي نيستند در غير اين صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد. ثبت‌نام در يکي از کدرشته محل ها به منزله انصراف از کدرشته‌ ديگر است.
کليه پذيرفته‌شدگان بايد حداکثر تا تاريخ ۳۱ شهريورماه ۹۸ داراي مدرک ديپلم نظام‌ قديم آموزش متوسطه، پيش‌دانشگاهي نظام آموزشي سالي واحدي يا ترمي واحدي، ديپلم نظام آموزشي جديد (نظام آموزشي ۳-۳-۶) و يا مدرک  کارداني (فوق‌ ديپلم) را دريافت مي کردند و در غير اينصورت مجاز به ثبت‌نام نخواهند بود.
پذيرفته شدگان دوره روزانه مجاز به شرکت در کنکور ۹۹ نيستند
کليه پذيرفته‌شدگان دوره روزانه خواه در رشته قبولي ثبت‌نام کنند و يا ثبت نام نکنند حتي با دادن انصراف قطعي از تحصيل مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسري سال ۱۳۹۹ به منظور انتخاب رشته‌هاي دوره روزانه نخواهند بود.
تمامي پذيرفته‌شدگان بايد در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه کنند و عدم ثبت‌نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
با توجه به مصوبه جلسه ۱۲ دي ماه ۹۷ شوراي سنجش و پذيرش دانشجو پذيرفته‌شدگان لازم است در زمان مراجعه به موسسه محل قبولي مبلغ ۲۷۵ هزار ريال (۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان) بابت هزينه ثبت‌نام در اين مرحله به موسسه محل قبولي پرداخت کنند. 
تعداد بازديد:245 آخرين تغييرات:98/07/09
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر