سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

فوتبال چهره غمگینش را به ما نشان داد/ امید زیادی به پرسپولیس دارم

فوتبال چهره غمگينش را به ما نشان داد/ اميد زيادي به پرسپوليس دارم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه تيمش در ديدار برابر شهرخودرو نمايش خوبي داشت و مستحق شکست نبود گفت: وقتي در دقايق آخر بازي گل مي خوريد ياد مي گيريد که فوتبال همين است.
يکي از حساس ترين ديدارهاي هفته ششم نوزدهمين دوره رقابت هاي فوتبال ليگ برتر شامگاه امروز جمعه بين تيم هاي شهرخودرو و پرسپوليس در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد که اين ديدار با برتري يک بر صفر تيم شهرخودرو به پايان رسيد. فرشاد فرجي(۹۳) براي شهرخودرو گل زد.

گابريل کالدرون پس از اين شکست گفت: براي پرسپوليس امروز چهره غمگين فوتبال رخ داد. با اين که بازي خيلي خوبي ارائه کرديم اما در نهايت گل را خورديم. 
وي ادامه داد: ما نسبت به ديدارهاي گذشته عملکرد بهتري داشتيم اما بايد بپذيريم که فوتبال همين است. وقتي که در ثانيه هاي پاياني گل مي خوريد متوجه مي شويد که فوتبال همين است. 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با تمجيد از حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه گفت: زيبايي اين بازي با حضور هواداران دو چندان شده بود. هر دو تيم نمايش خوبي داشتند و بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتند. 
کالدرون در مورد شکست تيمش هم گفت: من اميد زيادي به پرسپوليس دارم. نمايش خوبي داشتيم اما در زدن ضربات اخر ناموفق بوديم و نتوانستيم گلزني کنيم. موقعيت هاي زيادي ايجاد کرديم اما توپ هايمان به گل تبديل نشد. 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد عقب افتادن از تيم هاي مدعي قهرمان گفت: وقتي مقابل تيم‌هاي مدعي مي‌بازيد فاصله‌ها زياد مي‌شود و از اين به بعد وظيفه ما است که بقيه بازي‌ها را ببريم. ما در شش بازي اول با سه مدعي بزرگ بازي کرديم و مقابل آنها نتيجه خوبي نگرفتيم. فکر مي‌کنم اگر سه چهار بازي آينده را ببريم باز هم مي‌توانيم در کورس قرار بگيريم.  
تعداد بازديد:157 آخرين تغييرات:98/07/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر