سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

جرائم خشن در سیستان و بلوچستان ۲۱ درصد کاهش یافته است

جرائم خشن در سيستان و بلوچستان ۲۱ درصد کاهش يافته است

جانشين انتظامي سيستان و بلوچستان از کاهش ۲۱ درصدي جرائم خشن در ۶ ماهه ابتدايي سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل در اين استان خبر داد.
سردار احمد طاهري ضمن گراميداشت هفته نيروي انتظامي اظهار داشت: هفته نيروي انتظامي امسال با شعار «پليس هوشمند امين مردم» با اجراي ويژه برنامه هاي مختلف در سيستان و بلوچستان آغازشده است.

وي افزود: ديدار با نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، ديدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان، اجراي طرح هاي مردمياري  و ارائه خدمات بهداشتي درحاشيه شهرها، ارائه مشاوره در تمام کلانتري ها و استفاده از مشاوره رايگان، غبار روبي مزار شهدا، سخنراني در نماز جمعه، برگزاري صبحگاه مشترک نيروهاي مسلح سيستان و بلوچستان در ستادانتظامي استان و نشست با سران طوايف و ريش سفيدان از جمله برنامه هاي اين هفته است‌.
جانشين انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به تلاش پليس براي فرهنگسازي در کاهش آمار تصادفات گفت: به اين منظور قرائت پيام مه در يکي از دبيرستان هاي دخترانه شهر زاهدان، ملاقات هاي مردمي و استفاده از پيشنهادات و انتقادات مردم در جهت کاهش آمار تصادفات در دستور کار پليس در اين هفته قرار دارد.
وي در بخش ديگري از سخنانش تصريح کرد: خوشبختانه در بحث جرايم خشن با اقدامات و حضور پررنگ پليس و همچنين پرکردن  خلاء هاي موجود شاهد کاهش ۲۱ درصدي جرائم خشن در ۶ ماهه ابتدايي سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل هستيم .
سردار طاهري افزود: همچنين طي اين مدت ۹۱ درصد سرقت ها در استان سيستان و بلوچستان کشف شده است که اين مهم بيانگر تاثيرگذاري اقدامات پليس در اين خصوص بوده است. 
تعداد بازديد:132 آخرين تغييرات:98/07/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر