سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

استقلال یکی مثل کریم باقری کم دارد/ فرهاد مجیدی از اول اشتباه کرد

استقلال يکي مثل کريم باقري کم دارد/ فرهاد مجيدي از اول اشتباه کرد

کاپيتان سابق آبي پوشان گفت: مجموعه استقلال يکي مثل کريم باقري را کم دارد تا به موقع بتواند تيم را جمع کند.
تيم فوتبال استقلال تهران براي اولين بار در فصل نوزدهم ليگ برتر پيروزي را تجربه کرد و اين اتفاق در حالي براي آبي پوشان افتاد که آنها مقابل گل گهر با محروميت‌هاي زيادي مواجه بودند که مهمترين محروم آنها، استراماچوني سرمربي تيم بود.

مهدي پاشازاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرايط آبي پوشان و اين پيروزي اظهار داشت: اين پيروزي را تبريک مي‌گويم اما اميدوارم مجوعه آبيها در باد اين پيروزي نخوابد و اين برد نوبرانه باعث نشود تا مشکلات آنها ديده نشود.
وي اضافه کرد: استقلال برد، اما هنوز مشکلاتي دارد که بايد آنها را حل و فصل کند. مهمترين مشکل اين تيم در ساختار دفاعي است که اين ضعف کاملا مشهود است. عجيب است تيمي که فصل گذشته بهترين خط دفاعي را داشت حالا همين خط دفاعي تبديل به پاشه آشيل شده و تا زماني که اين نقطه ضعف برطرف نشده، نمي‌توان به موفقيت‌هاي بزرگ اين تيم اميدوار بود.
کاپيتان سابق آبي پوشان گفت: همانطور که مي‌گويند با يک گل بهار نمي‌شود، من هم مي‌گويم با بردن گل گهر استقلال مشکلاتش را پشت سر نگذاشته است. اما خب اين پيروزي کمک بزرگي مي‌کند تا يکسري مشکلات مثل از دست رفتن اعتماد به نفس، حل شود.
پاشازاده تصريح کرد: دلم براي استراماچوني مي‌سوزد. او تک و تنهاست و مثل انساني که وسط برهوت گير کرده و راه پس و پيش ندارد شده است. او تنهاست و مشکلات زيادي محاصره‌اش کرده است. اين تنهايي را کاملا مي‌شود از چهره‌اش مشاهده کرد.
وي افزود: استقلال يکي مثل کريم باقري را در ترکيب کادر فني‌اش کم دارد. فردي که به همه محيط اين تيم احاطه داشته باشد و بازيکنان هم ازش حساب ببرند. نه بازيکنان، حتي مجموعه مديريتي.
مدافع پيشين آبي پوشان گفت: بعضي وقتها دلم مي‌خواهد در کادر فني استقلال باشم تا يقه يکسري‌ها را بگيرم. باور کنيد اگر من آنجا بودم بعيد نبود تا حالا دو سه بازيکن استقلال را کتک مي‌زدم تا متوجه شوند چه پيراهني را بر تن کردند. حتي يقه يکسري از مديران را هم مي‌گرفتم. مديراني که نمي‌دانند چه مسئوليتي بر عهده دارند و چشم چند ميليون هوادار به تصميم آنهاست.
ملي پوش سابق کشورمان در خصوص اتفاقاتي که پيرامون تيم فوتبال اميد پيش آمد و استعفاي فرهاد مجيدي گفت: فرهاد دوست من است و شايد از اين اظهار نظر من ناراحت شود. اما ناچارم بگويم که اصلا آمدن فرهاد از اول اشتباه بود.
پاشازاده در اين خصوص توضيح داد: در مربيگري تجربه حرف اول را مي‌زند و نمي‌شود با دو سه ماه کار کردن مسئوليت به اين مهمي را پذيرفت. الان شرايط تيم اميد خيلي سخت است و صعود اين تيم چيزي نزديک به محال است.
وي اضافه کرد: شنيده‌ام شايد استيلي خودش هدايت اين تيم را بر عهده بگيرد که اين هم اشتباه است. استيلي در کارهاي مديريتي موفق است و بايد در کمترين زمان يک مربي واجد شرايط را به جاي مجيدي انتخاب کند.
پيشکسوت فوتبال ايران گفت: تيم اميد الان يک مربي باتجربه و با انگيزه مي‌خواهد که کتش را بکند و بيايد وسط ميدان. اگر اندک شانسي براي صعود داشته باشيم، اين شانس تنها با يک مربي پر انرژي و پر انگيزه مسجل خواهد شد که تمام زندگي‌اش را براي اين منظور بگذارد. 
تعداد بازديد:188 آخرين تغييرات:98/07/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر