پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

حضور بانوان بسیجی به عنوان مبلغین مذهبی در اربعین ۹۸

حضور بانوان بسيجي به عنوان مبلغين مذهبي در اربعين ۹۸

رئيس بسيج زنان کشور از حضور بانوان بسيجي به عنوان مبلغين مذهبي در موکب هاي ايراني خبر داد.
مينو اصلاني رئيس بسيج جامعه زنان کشور درباره برنامه هاي اين دستگاه براي اربعين ۹۸ گفت: بر اساس برنامه ريزي ها و همکاري هاي انجام شده، در هر يک از موکب هاي ايراني مستقر در کشور عراق، يکي از بانوان بسيجي به عنوان مبلغ اسلامي نيز حضور خواهد داشت.

اصلاني در خصوص فعاليت اين مبلغين توضيح داد: اين بانوان به عنوان مشاوران مذهبي و خانواده براي پاسخ دهي به سوالات اعتقادي و خانوادگي در موکب ها حضور خواهند داشت.
وي با بيان اينکه تاکنون حدودا بيش از ۳ هزار نفر از بانوان بسيجي براي اين منظور ثبت نام کرده اند، تصريح کرد: با همکاري بسيج طلاب، بسيج فرهنگيان و ديگر نهادهاي بسيجي، بانوان متقاضي هر شهر به پايگاه هاي همان شهري که قصد برپايي موکب در عراق را داشته باشد معرفي و در موکب ها حضور مي يابند.
رئيس بسيج جامعه زنان کشور از برپايي موکب هاي اين نهاد در مرزهاي ايران و عراق خبر داد و بيان کرد: سازمان بسيج زنان در مرزهاي مواصلاتي کشور نيز براي پذيرايي از زائران به ويژه زائران خارجي ديگر کشورها از جمله پاکستان و افغانستان موکب خواهد داشت. به علاوه در اين موکب ها نمايشگاه هاي عفاف و حجاب نيز برپا مي شود.
اصلاني به توزيع کتاب و بروشور ميان زائران سخن گفت و اظهار داشت: بروشورهايي با موضوع الگوي زن مسلمان، چندين کتاب در زمينه دستاوردهاي انقلاب اسلامي و نقش زنان در انقلاب آماده شده و ميان زائران کربلا به ويژه زائران خارجي توزيع خواهد شد. 
تعداد بازديد:266 آخرين تغييرات:98/07/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر