چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 15 ذي الحجه 1441 - 5 آگوست 2020
صفحه اصلي/اخبار فناوري

برای اتصال به اینترنت از سیم کارت عراقی استفاده کنید

براي اتصال به اينترنت از سيم کارت عراقي استفاده کنيد

وزير ارتباطات به زائران کربلاي معلي در ايام اربعين امسال توصيه کرد که براي استفاده از اينترنت و خدمات ديتا از سيم کارتهاي اپراتورهاي کشور عراق استفاده کنند.
محمدجواد آذري جهرمي در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره توصيه به زائران اربعين حسيني گفت: زائران براي اتصال به اينترنت در خاک عراق از سيم کارتهاي عراقي استفاده کنند.

وي ادامه داد: توصيه ما اين است که براي استفاده از اينترنت و خدمات ديتا، زائران در کشور عراق حتما از سيم کارت اپراتورهاي عراقي استفاده کنند. البته جدول تعرفه جديد ظرف امروز و فردا منتشر مي شود و تمامي اين موارد در آن مشخص خواهد شد.
وزير ارتباطات گفت: جدول فعلي تعرفه ها که ۲ روز گذشته منتشر شده است ظرف امروز يا فردا با کاهش در نرخ استفاده از خدمات ارتباطي تغيير مي کند.
وي گفت: با مذاکراتي که انجام شده، جدول تعرفه هاي جديد را منتشر مي کنيم تا مشخص شود تعرفه ها به چه ميزان کاهش يافته است.
آذري جهرمي افزود: به صورت مستمر گزارشهاي مربوط به تامين ارتباطات اربعين را روزانه و در ۳ نوبت به راديو اربعين اعلام مي کنيم و اين اقدام خوبي است که توسط مجموعه صدا انجام مي شود.
وزير ارتباطات ادامه داد: طبق برآوردي که داريم کيفيت ارتباطات در ايام اربعين امسال نسبت به سال گذشته، افزايش يافته و ظرفيتها دو برابر توسعه داده شده است. البته احتمال مي رود که جمعيت بيشتر شود اما اميدواريم کفاف بدهد و ظرفيت، لازم باشد.
وي با بيان اينکه اپراتورهاي عراقي زحمات زيادي براي برقراري ارتباطات مناسب در اين ايام کشيده اند، تاکيد کرد: براي ارتباطات داخل مرز ايران، تمهيدات کافي ديده شده است. در سمت عراق نيز، اپراتورهاي عراقي در موکب هاي بزرگ، اينترنت واي فاي رايگان فراهم کرده اند و ظرفيت ارتباطات به صورت مناسبي بالا برده شده است.
آذري جهرمي با اشاره به اقدامات استارت‌آپها براي ارائه سرويس گم شدگان و ارائه خدمات به زائران از طريق اپليکيشن، خاطرنشان کرد: جنب و جوش خوبي در حوزه فاوا براي ارائه خدمت به حضرت اباعبدالله و مراسم اربعين وجود دارد که انشاالله مثمرثمر باشد. 
تعداد بازديد:202 آخرين تغييرات:98/07/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر