دوشنبه 12 خرداد 1399 - 9 شوال 1441 - 1 ژوئن 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

۶ هزار و ۸۸۰ زائر پاکستانی اربعین وارد سیستان و بلوچستان شدند

۶ هزار و ۸۸۰ زائر پاکستاني اربعين وارد سيستان و بلوچستان شدند

دبير ستاد مردمي اربعين سيستان و بلوچستان از ورود ۶ هزار و ۸۸۰ زائر پاکستاني اربعين حسيني در چهارمين روز فعاليت رسمي اين ستاد به سيستان و بلوچستان خبر داد.
رضا بختياري اظهار داشت: در چهارمين روز فعاليت رسمي ستاد مردمي اربعين سيستان و بلوچستان ۶ هزار و ۸۸۰ زائر حسيني از کشور پاکستان و از طريق مرز «ميرجاوه» وارد استان سيستان و بلوچستان شدند. 

وي با اشاره به اينکه ستاد مردمي اربعين سيستان و بلوچستان در ۶ حوزه اصلي اطعام، اسکان، حمل و نقل، فرهنگي، بهداشت و درمان و شبکه سازي به اين زوار خدمت رساني مي‌کند، افزود: ۱۲ موکب در ميرجاوه و ۸ در زاهدان براي پذيرائي و اسکان زائران پاکستاني درنظر گرفته شده است.
دبير ستاد مردمي اربعين سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه خوشبختانه با کمک مردم و مسئولان شرايط مناسب براي پذيرايي و اسکان اين زائران عزيز فراهم شده است، تصريح کرد: تمام خدمات و برنامه‌ريزي‌هاي اين ستاد با کمک مردم ولايت مدار استان و همين‌طور به‌صورت خودجوش و مردمي در حال انجام و پيگيري است.
وي با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود امسال ۸۰ هزار زائر پاکستاني اربعين حسيني از مرز «ميرجاوه» براي اعزام به کربلا وارد کشور شوند، تصريح کرد: احتمالا طي روزهاي آتي و بانزديک شدن به اربعين حسيني بر تعداد ورودي زوار نيز افزوده خواهد شد. 
تعداد بازديد:177 آخرين تغييرات:98/07/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر