پنج شنبه 30 آبان 1398 - 23 ربيع الاول 1441 - 21 نوامبر 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حمایت معاونت علمی از مراکز نوآوری دانشگاهها

حمايت معاونت علمي از مراکز نوآوري دانشگاهها

معاون علمي و فناوري رياست جمهوري گفت: ما از ايجاد مراکز نوآوري در دانشگاه ها حمايت مي کنيم زيرا اين مراکز مي توانند زمينه اي براي رسيدن به شهر هوشمند را فراهم کنند.
سورنا ستاري امروز در مراسم افتتاح ۵ مرکز نوآوري تخصصي در دانشکده هاي دانشگاه صنعتي اميرکبير اظهار داشت: همکاري و حمايت از اين مراکز نوآوري از وظايف معاونت علمي به شمار مي رود.

وي افزود: پيش از اينها تيم هاي فناورانه به دنبال سرمايه گذار بودند اما اکنون با توسعه مراکز نوآوري در دانشگاه ها، سرمايه گذاران به دنبال طرح هاي فناورانه مي روند.
ستاري با اعلام آمادگي در خصوص حمايت از مراکز نوآوري در دانشگاه ها، تصريح کرد: با توجه به اينکه اين مراکز در دانشگاه ها افتتاح مي شود و ظرفيت بالايي براي حضور تيم ها در مراکز نوآوري وجود دارد، از آنها حمايت مي کنيم.
معاون علمي و فناوري رياست جمهوري با تأکيد بر پتانسيل بالاي مراکز نوآوري گفت: بايد دانشگاه ها به اين سمت بروند که مراکز نوآوري را در درون خود راه اندازي کنند. زيرا همه تحولات اجتماعي از اين موضع شکل مي گيرد.
وي با بيان اينکه دانشگاه ها به واسطه مراکز نوآوري مي توانند چهره شهر را عوض کنند و به سمت شهر هوشمند بروند، خاطرنشان کرد: همين ناحيه هاي نوآوري باعث مي شود که به سمت شهر هوشمند حرکت کنيم که اين به واسطه دانشگاه ها، صورت مي گيرد.
به گفته معاون علمي و فناوري رياست جمهوري، تهران اين پتانسيل تبديل شدن به شهر هوشمند را دارد از اين رو ضروري است که دانشگاه ها به اين سمت حرکت کنند. 
تعداد بازديد:50 آخرين تغييرات:98/07/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر