سه شنبه 13 خرداد 1399 - 10 شوال 1441 - 2 ژوئن 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دستگیری سرشبکه آمدنیوز سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را غافلگیر کرد

دستگيري سرشبکه آمدنيوز سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه را غافلگير کرد

فرمانده کل سپاه گفت: با ابتکار عمل و اقدام اطلاعاتي سپاه، يکي از کورسوهاي جنگ رواني دشمن خاموش شد و غافلگيري را بر سرويس‌هاي اطلاعاتي استکباري تحميل کرد.
در پي دستگيري سرشبکه کانال معاند آمدنيوز و ابراز محبت و عنايت علماي بزرگ، مسئولين محترم نظام، فرماندهان گرانقدر و آحاد مردم عزيزمان از اقدام و قدرت اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، سرلشکر حسين سلامي فرمانده کل سپاه پاسداران پيام قدرداني و تشکر صادر کردند.

متن پيام به اين شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحيم
قَدْ مَکَرَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَي اللَّهُ بُنْيَانَهُم مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ عَلَيْهِمُ السَّقْفُ مِن فَوْقِهِمْ وَأَتَاهُمُ الْعَذَابُ مِنْ حَيْثُ لَا يَشْعُرُونَ (26)
خداوند متعال را شاکريم که در ايام بزرگداشت اربعين حماسه ساز حسيني (ع) اين فرياد رساي مظلومان مقتدر تاريخ، قامت فرازاني که راه و رسمشان در گمنامي است، بار ديگر ضربتي محکم بر دشمن در خانه‌اش فرود آوردند و معيار قدرت اطلاعاتي سپاه را به محک گذاشتند و نماد و شاهد مثال آشکاري از سيطره اطلاعاتي فرزندان انقلابي رهبري عزيز و ملت بزرگمان را بر نظام هاي اطلاعاتي عنکبوتي مستکبران آفريدند.
همچنين از ابراز لطف و عنايت علماء بزرگ، مسئولين محترم نظام، فرماندهان گرانقدر و آحاد مردم عزيزمان تشکر نموده و از اين که موجبات خوشحالي ملت سرافراز ايران اسلامي فراهم شد، پيشاني شکر بر زمين مي سائيم.
با اين ابتکار عمل و اقدام اطلاعاتي تراز جهاني و حرفه‌اي، يکي از کور سوهاي جنگ رواني دشمن در ناامن سازي ذهني و راه اندازي آشوب هاي خياباني، اختلاف افکني بين نخبگان و مسئولين، نشر اکاذيب و شايعه، ترويج بدبيني و نااميدي در مردم خاموش گرديد و غافلگيري بر سرويس‌هاي اطلاعاتي استکباري تحميل شد.
 اميد وافر داريم به برکت خون مطهر شهدا و صبر و استقامت تمامي همرزمان جبهه مبارزه با کفر در طليعه گام دوم انقلاب اسلامي، سرشت عاشورايي سپاه در سايه رهبري معظم انقلاب، سرمايه‌اي براي پيش قراولي لشکر فائقه امام زمان (عج) باشد.» 
تعداد بازديد:162 آخرين تغييرات:98/07/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر