سه شنبه 13 خرداد 1399 - 10 شوال 1441 - 2 ژوئن 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

استقلال حالا بهترین تیم ایران است/ هنوز در قلب خط دفاعی مشکل دارد

استقلال حالا بهترين تيم ايران است/ هنوز در قلب خط دفاعي مشکل دارد

سرمربي پيشين استقلال گفت: تيمي که روز جمعه مقابل تراکتور بازي کرد به طور کلي با تيمي که ليگ را به اسم استقلال آغاز کرد متفاوت است.
تيم فوتبال استقلال با ارائه يکي از بهترين بازيهاي اين فصل خود توانست تيم مدعي تراکتور را با ۴ گل شکست دهد.

رضا نعلچگر پيشکسوت و سرمربي پيشين اين باشگاه در خصوص اين بازي اظهار داشت: همانطور که همه ديدند، استقلال فصل را خوب شروع نکرد که اين هم دلايل خاص خودش را داشت. ابتداي فصل تعداد زيادي بازيکن جديد به تيم آمدند و مربي هم تغيير کرده بود و مسلم بود زمان مي‌برد تا هماهنگي لازم بين بازيکنان جديد با هم، بازيکنان جديد و قديم و همه بازيکنان با کادر فني ايجاد شود.
وي اضافه کرد: هرچه از فصل گذشت اين تيم بهتر شد و بازي به بازي نتيجه تفکرات سرمربي ديده شد تا امروز که مي‌توان به جرات گفت استقلال از هر نظر که حساب کنيد بهترين تيم ايران است.
سرمربي پيشين آبي پوشان گفت: البته هنوز در قلب خط دفاعي مشکلاتي وجود دارد، اما از آنجايي که ساختار دفاعي تيم خوب عمل مي‌کند اين نقاط ضعف پوشش داده مي‌شود و زياد به چشم نمي‌آيد.
نعلچگر تصريح کرد: تکليف دياباته که کاملا مشخص است و او با ۳ گل ستاره اين بازي بود. اما بعد از دياباته به نظر من علي کريمي، فرشيد اسماعيلي و حسين حسيني بهترين عملکرد را داشتند.
پيشکسوت آبي پوشان گفت: به طور کلي اسماعيلي فصل خوبي را پشت سر مي‌گذراند. او در عين جواني حالا يکي از باتجربه‌هاي استقلال است و يکي از بازيکناني است که سرمربي روي او حساب ويژه‌اي باز کرده است.
بازيکن دهه شصت استقلال تصريح کرد: اين تيم بازيهاي دشواري تا پايان نيم فصل پيش رو دارد و بايد با ريکاوري هاي خوب و تمرکزهاي ذهني روي هر بازي خاص، به فکر امتياز اندوزي هاي بيشتر باشند تا شانس شان براي قهرماني در اين فصل افزايش يابد.  
تعداد بازديد:139 آخرين تغييرات:98/08/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر