یکشنبه 10 فروردين 1399 - 4 شعبان 1441 - 29 مارس 2020
صفحه اصلي/خانواده

آغاز تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور از ۲۸ آبان/ارائه مهلت ۲ ماهه

آغاز تکميل ظرفيت رشته هاي بدون کنکور از ۲۸ آبان/ارائه مهلت ۲ ماهه

رئيس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: براي رشته هاي بدون کنکور تکميل ظرفيت در نظر گرفته شده که با روند متفاوت اجرايي از ۲۸ آبان آغاز مي شود.
دکتر ابراهيم خدايي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به مصوبه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مرحله تکميل ظرفيت براي کنکور سراسري در رشته هاي بدون آزمون اجرا مي شود.

وي افزود: اين مرحله از تکميل ظرفيت متفاوت از روند انتخاب رشته است و افراد در رشته هايي که اعلام شده و واجد شرايط هستند به دانشگاه ها مراجعه مي کنند و پس از آن دانشگاه ها اسامي را براي تاييد به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال مي کنند.
رئيس سازمان سنجش اظهار داشت: پس از بررسي واجدين شرايط، نتايج قبولي در مهلت اعلام شده، منتشر مي شود.
وي خاطرنشان کرد: اطلاعيه سازمان سنجش حاوي کد رشته محل هاي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي آزمون سراسري که ظرفيت پذيرش آنها تکميل نشده است از ۲۷ آبان ماه ۹۸ در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org منتشر خواهد شد. 
خدايي تاکيد کرد: کليه متقاضيان واجد شرايط (اعم از اينکه در آزمون ثبت‌نام کرده يا نکرده باشند) مي‌توانند بر اساس مندرجات اطلاعيه در مرحله تکميل ظرفيت با مراجعه به موسسات پذيرنده شرکت کنند.
رئيس سازمان سنجش گفت: اطلاعيه تکميل ظرفيت از ۲۷ آبان منتشر مي شود و داوطلبان در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي از ۲۸ آبان ۹۸ آغاز مي شود و تا ۳۰ دي ماه ۹۸ ادامه دارد. 
تعداد بازديد:319 آخرين تغييرات:98/08/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر