جمعه 9 خرداد 1399 - 6 شوال 1441 - 29 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

نباید ناامید شویم/ گل دوم را روی بی‌تجربگی از عراق دریافت کردیم

نبايد نااميد شويم/ گل دوم را روي بي‌تجربگي از عراق دريافت کرديم

مدافع پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: درست است که دو بازي برابر بحرين و عراق را با شکست به پايان رسانديم، اما نبايد نااميد شويم و در دور برگشت به طور حتم جبران خواهيم کرد.
علي جانملکي در خصوص شکست تيم ملي ايران برابر عراق در مرحله مقدماتي جام‌جهاني ۲۰۲۲ اظهار داشت: متأسفانه نتوانستيم پس از شکستي که برابر بحرين داشتيم، مقابل عراق به پيروزي برسيم و شرايطمان را بهبود ببخشيم.

وي ادامه داد: در ثانيه‌هاي پاياني بازي به دليل بي‌تجربگي و جوان بودن يکي از مدافعان، گل بدي را دريافت کرديم و چون ديگر جاي جبران باقي نمانده بود، شکست را پذيرا شديم.
مدافع پيشين تيم فوتبال سايپا افزود: بايد بپذيريم تيم ملي ما هنوز نتوانسته به هماهنگي لازم دست پيدا کند. در خط دفاع و حمله، عملکرد قابل قبولي نداشتيم و نتوانستيم به آنچه که مي‌خواستيم، دست پيدا کنيم.
جانملکي تصريح کرد: در سال‌هاي گذشته هميشه برابر عراق نتايج خوبي نگرفتيم و نتوانستيم اين تيم را شکست دهيم؛ حتي در زماني که کي‌روش هم سرمربي تيم ملي ايران بود، باز هم مقابل عراق برنده نبوديم اما اميدوارم اين دو شکست، درس عبرت و تجربه براي ما شود که در ديدارهاي دور برگشت، عملکرد بهتري داشته باشيم.
وي با بيان اينکه نبايد نااميد شويم چرا که هنوز چهار بازي تا پايان دور برگشت باقي مانده است، گفت: به طور حتم تيم کامبوج و هنگ‌کنگ را به راحتي شکست خواهيم داد اما بايد در برابر بحرين و عراق، يک بازي منطقي را ارائه دهيم.
مدافع پيشين تيم فوتبال سايپا بيان کرد: يکي از پوئن‌هايي که در بازي‌هاي برگشت به نفع ايران خواهد بود، دو بازي برابر بحرين و عراق است که در تهران برگزار خواهد شد و ما مي‌توانيم از اين امتياز ميزباني به بهترين نحو استفاده کنيم، مطمئناً تماشاگران و هواداران فوتبال ايران، تيم ملي را تنها نخواهند گذاشت که اين مسئله مي‌تواند کمک مفيدي به ويلموتس و بازيکنانش باشد.
جانملکي با بيان اينکه اتفاقاتي که در روزهاي قبل از ديدار برابر عراق و برگزاري اردو براي سرمربي تيم ملي رخ داد، در اين بازي بي‌تأثير نبود، افزود: در بازي روز گذشته، تيم ما ناهماهنگ بود ولي نبايد اميدمان را از دست بدهيم بلکه بايد به سرعت خود را براي دور برگشت آماده کنيم.
وي در پايان خاطرنشان کرد: عراق اين روزها براي ما يک گربه‌ سياه شده و نمي‌دانم چرا بازيکنان ما مقابل تيم ملي عراق، دچار استرس شدند و نتوانستند بازي هميشگي خود را ارائه دهند اما اين تابو بايد شکسته شود و تيم ملي کشورمان در دور برگشت و با حمايت هواداران، بايد عراق را شکست دهد. 
تعداد بازديد:167 آخرين تغييرات:98/08/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر