جمعه 9 خرداد 1399 - 6 شوال 1441 - 29 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

۴۰ کیلومتر راه روستایی در سیستان و بلوچستان بهسازی شد

۴۰ کيلومتر راه روستايي در سيستان و بلوچستان بهسازي شد

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان گفت: ۴۰ کيلومتر از راه هاي روستايي اين استان از مهرماه سال جاري تاکنون در قالب طرح «ابرار» بهسازي و بازسازي شده است.
به نقل از روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان، ايوب کرد اظهار داشت: مرحله نخست طرح «ابرار» در استان سيستان و بلوچستان در قالب ۱۶ پروژه راه روستايي توسط چهار تيم راه‌سازي و راهداري تفتان خاش، توحيد زاهدان، رسالت سراوان و وحدت سيستان در حال اجراست.

وي افزود: در اين راستا ۲ کيلومتر راه روستايي «دهنو سيدخان»، ۷ کيلومتر راه روستايي «زرد- ترادگ» و ۵/۱ کيلومتر راه روستايي «شهرک پيمان» در سيستان و بلوچستان آماده آسفالت شده است.
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان از اتمام عمليات خاک برداري در راه هاي روستايي دهمرده جنوبي، فخيره و عباس خان صفرايي جمعاً به طول ۵/۵ کيلومتر خبر داد و ادامه داد: بازسازي جاده هاي روستايي استان به منظور رونق گردشگري و افزايش اشتغال و همچنين اجراي طرح هاي توسعه اقتصادي در اين مناطق در اولويت است.
وي بازگشايي مسيرهاي روستايي بيداستر به طول ۷ کيلومتر، جشن- سرده به طول ۳ کيلومتر و  سنگان - کوکنان - درودي به طول ۶ کيلومتر و اتمام آسفالت راه روستايي مدحوک به طول ۲ کيلومتر را از ديگر اقدامات انجام شده طرح ابرار در سيستان و بلوچستان عنوان کرد و تصريح کرد: از آنجايي که وجود راه دسترسي مناسب از شاخص هاي اصلي توسعه مناطق روستايي به شمار مي رود، اجراي طرح ابرار، روند حمل محصولات کشاورزي و دسترسي روستائيان عزيز به امکانات مورد نياز، را تسهيل مي کند. 
تعداد بازديد:203 آخرين تغييرات:98/09/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر