یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

استراماچونی در مورد وضعیت استقلال نسبت به پرسپولیس درست می‌گوید

استراماچوني در مورد وضعيت استقلال نسبت به پرسپوليس درست مي‌گويد

پيشکسوت استقلال گفت: استراماچوني کاملا درست مي‌گويد و پيشي گرفتن از پرسپوليس در جدول نه هدف استقلال است و نه خوشحالي دارد.
تيم فوتبال استقلال بعد از تعطيلي دو هفته‌اي ليگ برتر توانست در نخستين ديدارش به پيروزي برسد تا تعداد پيروزي‌هاي متوالي‌اش در ليگ را به عدد ۶ برساند. 

محمد نوري در خصوص پيروزي آبي پوشان در قائمشهر اظهار داشت: اهميت اين برد بسيار بالا بود. نه به اين دليل که قرار بود از پرسپوليس در جدول عبور کنند، بلکه به اين دليل که بعد از وقفه دو هفته‌اي که در ليگ حادث شده بود، تيم بايد با پيروزي شروع مي‌کرد تا نوار بردهاي متوالي‌اش قطع نشود.
وي افزود: خيلي‌ها بعد از اين بازي خوشحالي کردند چون استقلال از پرسپوليس در جدول پيشي گرفت و استراماچوني خيلي منطقي و به موقع موضع خودش را در اين خصوص مشخص کرد و گفت اين اتفاق خوشحالي ندارد. به نظر من حق کاملا با سرمربي آبي پوشان است چون هدف استقلال فراتر از بالاتر بودن از پرسپوليس در جدول است. نبايد سقف آرزوها و اهداف تيم را تا اين حد پايين آورد.
پيشکسوت آبي پوشان گفت: براي استقلال با اين پيروزي کار تمام نشده. بلکه کار اصلي از امروز آغاز شده است. حالا استراماچوني اين شرايط ايده آل را حفظ کرده تا رساندن تيم به صدر جدول و در نهايت حفظ صدرنشيني تا پايان رقابتها اقدام کند.
عضو پيشين کميته فني استقلال تاکيد کرد: قرار نيست با اين صحبتها انتظار را از تيم بالا ببريم چون عملکرد آنها باعث شده خود به خود انتظار بالا برود و صحبتهاي ما هم تاثيري در اين راستا ندارد. اما واقعيت اين است که اين تيم ظرفيت قهرماني را تاحدودي پيدا کرده است.
نوري خاطر نشان ساخت: گفتم ظرفيت قهرماني را تا حدودي پيدا کرده، چون معتقدم تيم براي کامل شدن نياز به تقويت دارد. فاصله بازيکنان اصلي با نيمکت زياد است و اين مي‌گويد ما نيمکت قوي که پشتوانه تيم داخل زمين باشد را نداريم. مثلا بازيکن نزديک به دياباته، اسماعيلي، غفوري، حسيني، کريمي و... نداريم و در صورتي که قرار باشد يکي از اين بازيکنان به هر دليلي نباشند، نفرات بعدي فاصله زيادي با آنها دارند.
مدافع پيشين آبي پوشان تصريح کرد: حال اين که باشگاه مشکلات مالي دارد يا نه (که گويا دارد) به کنار، مديران باشگاه بايد همه تلاش خود را براي اضافه کردن چند بازيکن جهت تقويت تيم به خرج دهند. اين تيم قرار است تا چند ماه ديگر در ليگ قهرمانان آسيا شرکت کند و آنگاه مشخص مي شود که اين ظرفيت براي حضور همزمان در ليگ و آسيا کافي نيست. 
تعداد بازديد:151 آخرين تغييرات:98/09/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر