پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم/ پیش‌بینی در ورزش آسان نیست

براي کسب سهميه المپيک تلاش مي‌کنيم/ پيش‌بيني در ورزش آسان نيست

سرعتي زن تيم ملي واليبال با بيان اينکه عدم برگزاري ديدار تدارکاتي تاثيرگذار است گفت: قول مي‌دهيم تمام تلاش خود را براي کسب سهميه المپيک به کار گيريم.
علي شفيعي درباره شرايط و وضعيتش پيش از آغاز رقابت هاي انتخابي المپيک گفت: اين اردوي تيم ملي براي من به شخصه بسيار خوب بود، پس از بازي هاي جام جهاني ژاپن که بيمار شدم بلافاصله به مسابقات داخلي ليگ آمدم به همين دليل ۴۰، ۵۰ درصد توان داشتم اين مدت حضورم در اردوهاي تيم ملي باعث شد به وزن ايده آلم بازگردم و به ۹۰ درصد آمادگي رسيدم. تيم ملي نيز آمادگي بسيار خوبي دارد و براي انتخابي المپيک آماده است.

سرعتي زن تيم ملي واليبال به مصدوميت مسعود غلامي اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسعود غلامي را که يکي از بازيکنان خوب تيم ملي به شمار مي رود با بدشانسي به دليل مصدوميت از دست داديم. براي غلامي آرزوي موفقيت دارم جاي او در تيم ملي خالي است اميدوارم دست پر برگرديم و غلامي در موفقيت ما شريک است.
وي در پاسخ به اين سوال که در نبود غلامي فشار روي شما و موسوي زياد خواهد شد يا خير، گفت: نمي دانم عابديني جايگزين مسعود غلامي شده است که او نيز يکي از بازيکنان خوب تيم ملي است. بالاخره اين اتفاقات پيش مي آيد و جاي او در تيم خالي است.  در اين پست علي اصغر مجرد نيز است که از بازيکنان مستعد و خوب تيم ملي به شمار مي‌رود.
شفيعي در پاسخ به اين سوال که عدم برگزاري ديدارهاي تدارکاتي را پيش از اعزام به مسابقات المپيک چگونه ارزيابي مي کند، گفت: صددرصد عدم برگزاري ديدارهاي تدارکاتي تاثيرگذار است چرا که رقباي اصلي ما مانند چين و استراليا بازي هاي بسيار خوبي را برگزار کرده اند اما ما نتوانسته ايم ديدار تدارکاتي داشته باشيم اميدوارم تلاشي که در اين مدت داشته ايم و قدرتي که در آسيا داريم به عدم بازي تدارکاتي بچربد و قطعا همين طور خواهد بود.
ملي پوش واليبال ايران در پاسخ به اين سوال که قطعا ايران روي کاغذ شانس نخست کسب سهميه است، اين قول را به مردم مي دهيد يا خير گفت: در ورزش به دليل شرايط خاص و لحظه اي که وجود دارد نمي توان پيش بيني کرد، ولي همانطور که همه براي کسب سهميه از ما انتظار دارند و ما نيز چنين انتظاري از خودمان داريم تمام تلاش مان را خواهيم کرد و قولي که مي توانيم بدهيم اين است که تمام سعي خود را براي کسب سهميه انجام خواهيم داد و تمام هم و غم ما همين است. اين موضوع براي ما بسيار حائز اهميت است چرا که بعد از انتخابي المپيک مسابقات المپيک در پيش است و هر ورزشکاري آرزو دارد در المپيک بازي کند. بيشتر از صددرصد توان خود را خواهيم گذاشت تا سهميه را به دست آوريم. 
تعداد بازديد:165 آخرين تغييرات:98/10/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر