پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

مردم سیستان وبلوچستان از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کنند

مردم سيستان وبلوچستان از مسافرت‌هاي غير ضروري خودداري کنند

ستاد بحران سيستان و بلوچستان از شهروندان خواست از تردد و اتراق در کنار رودخانه‌ها و مسيل‌ها و همچنين مسافرت‌هاي غير ضروري در اين استان خودداري کنند.
ستاد مديريت بحران سيستان و بلوچستان جمع ميزان بارندگي‌ها در سطح استان را تا ساعت ۶ و ۳۰ دقيقه صبح امروز شنبه در زابل ۷ ميليمتر، زاهدان ۲۲.۲ ميليمتر، خاش ۲۵.۴ ميليمتر، ميرجاوه ۲۲ ميليمتر، نصرت آباد ۱۴.۶ ميليمتر، ايرانشهر ۵.۴ ميليمتر، سراوان ۹.۷ ميليمتر، نيکشهر ۲۵.۸ ميليمتر، چابهار ۰.۲ ميليمتر، زهک ۱۱.۸ ميليمتر، مهرستان ۵.۷ ميليمتر، کنارک ۱۶ ميليمتر، بزمان ۶۰ ميليمتر و دلگان ۵۰ ميليمتر اعلام کرده است.

بنابراين گزارش، دستگرد و نيکشهر به ميزان ۱۳۶ ميليمتر بيشترين ميزان بارندگي در استان سيستان و بلوچستان را تا به اين لحظه دارند که بنا به پيش بيني اداره‌کل هواشناسي استان سيستان و بلوچستان اين ميزان به ۲۰۰ ميليمتر خواهد رسيد.
بر اساس اعلام ستاد مديريت بحران استان سيستان و بلوچستان محورهاي مواصلاتي «دلگان به زهکلوت»، «دلگان به ايرانشهر»، «فنوج به اسپکه» و «کتيج به رمشک» به دليل سيلابي شدن تاکنون مسدود اعلام شده است.
همچنين در اين اطلاعيه از شهروندان خواسته شده است از تردد و اتراق در کنار رودخانه‌ها و مسيل‌ها و همچنين مسافرت‌هاي غيرضروري خودداري کنند. 
تعداد بازديد:151 آخرين تغييرات:98/10/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر