سه شنبه 19 فروردين 1399 - 13 شعبان 1441 - 7 آپريل 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اظهارنظر عجیب کالدرون: بزرگترین اشتباهم کار در ایران بود!

اظهارنظر عجيب کالدرون: بزرگترين اشتباهم کار در ايران بود!

گابريل کالدرون سرمربي سابق پرسپوليس بعد از جدايي از اين تيم در اظهارنظري عجيب مدعي شد که کار در ايران بزرگترين اشتباه دوران مربيگري‌اش بوده است!
گابريل کالدرون سرانجام اين هفته و بعد از کش و قوس فراواني که بين او و باشگاه پرسپوليس شکل گرفت، از هدايت اين تيم ايراني کنار رفت.

کالدرون که تيرماه ۹۸ سرمربي پرسپوليس شده بود، بعد از نزديک به ۶ ماه کار و صدرنشين کردن پرسپوليس در ليگ برتر، از اين تيم جدا شد.
اين مربي آرژانتيني بعد از جدايي اش در اينستاگرام خود با انتشار پيامي از محمدحسن انصاريفرد و بعضي از مسئولان باشگاه انتقاد و به صراحت گفت که آنها نمي خواستند کالدرون به پرسپوليس برگردد.
کالدرون که در کارنامه مربيگري اش سابقه کار در تيم هاي الوصل امارات، القطر قطر، رئال بتيس اسپانيا، تيم ملي بحرين، تيم ملي عربستان و تيم ملي عمان ديده مي شود، در اظهارنظري عجيب از کار در ايران به عنوان بزرگترين اشتباه دوران مربيگري اش ياد کرده است.
در پيام جديد کالدرون که در بيشتر سايت هاي عربي زبان بازتاب داشته، آمده است: «در  زندگي ام هيچ اشتباهي بزرگتر از مربيگري در ايران نبوده است. در اين کشور شرايط کار کردن وجود ندارد. ايران شرايط ايده آل کاري را فراهم نمي کند.» 
تعداد بازديد:116 آخرين تغييرات:98/10/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر