پنج شنبه 1 اسفند 1398 - 26 جمادي الثاني 1441 - 20 فوريه 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نمایندگان ایران درانتظار تصمیم مسئولان/اخبار عربی همه واقعیت نیست

نمايندگان ايران درانتظار تصميم مسئولان/اخبار عربي همه واقعيت نيست

درحالي که رسانه‌هاي عربي عنوان کردند کنفدراسيون فوتبال آسيا محروميت نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان از برگزاري بازي در ورزشگاه خانگي را تاييد کرد، هنوز نامه رسمي در اين مورد منتشر نشده است.
در حالي که کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا پيش از اين اعلام کرده بود تيم هاي ايراني حاضر در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا بايد ديدارهايشان را در زمين بي طرف برگزار کنند، برخي رسانه هاي عربي مدعي شدند که هيات اجرايي اين کنفدراسيون بعدازظهر امروز يکشنبه نظر کميته مسابقات را تاييد کرد.

تيم هاي سپاهان، استقلال، پرسپوليس و شهرخودرو چهار نماينده ايران در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا هستند که پس از اعلام کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا با صدور بيانيه اي مشترک تاکيد کردند به هيچ عنوان زير بار اين تصميم نخواهند رفت و در کشوري به غير از ايران ديدارهايشان را برگزار نخواهند کرد.
اين در حالي است که اميرمهدي علوي سخنگوي فدراسيون فوتبال در پاسخ به تماس خبرنگار مهر تاکيد کرد که نامه رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا در مورد محروميت تيم هاي ايراني از ميزباني به اين فدراسيون نرسيده است.
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد بر خلاف اخبار قطعي رسانه هاي عربي و تاکيدي که آنها بر محروميت تيم هاي ايراني دارند، نظر کنفدراسيون فوتبال آسيا محروميت قطعي نيست و راهکاري را پيشنهاد داده است که مسئولان ورزش و فوتبال ايران در حال بررسي آن هستند.
براي قطعي قلمداد کردن اين اتفاق بايد منتظر تصميم نهايي مسئولان ورزش بود که در حال بررسي شرايط و اتخاذ آخرين تصميم هستند. 
تعداد بازديد:72 آخرين تغييرات:98/10/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر