پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 8 شعبان 1441 - 2 آپريل 2020
صفحه اصلي/خانواده

زمان پاسخگویی به اعتراضات/ آخرین ساعات ثبت اطلاعات جاماندگان

زمان پاسخگويي به اعتراضات/ آخرين ساعات ثبت اطلاعات جاماندگان

سخنگوي ستاد شناسايي مشمولان بسته حمايت معيشتي ضمن اعلام زمان پاسخگويي به اعتراضات گفت: جاماندگان دريافت بسته معيشتي تا پايان امروز مهلت ثبت اطلاعات را در سامانه حمايتي وزارت رفاه دارند.
حسين ميرزايي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز ۳۰ ديماه آخرين مهلت ثبت‌نام جاماندگان دريافت بسته معيشتي است و به افرادي که يارانه نقدي دريافت نمي‌کنند و تقاضاي دريافت حمايت معيشتي را دارند توصيه مي‌شود به سامانه حمايتي وزارت رفاه به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند.

وي گفت: همچنين آن دسته از هموطناني که نتايج اعتراض خود را در سامانه مشاهده نکرده‌اند نيز زودتر نسبت به رويت نتايج آن اقدام کنند.
سخنگوي ستاد شناسايي مشمولان بسته حمايت معيشتي در مورد درخواست بازبيني برخي از هموطنان نيز تاکيد کرد: افرادي که در گذشته اعتراض خود را ثبت کرده و مشمول دريافت کمک معيشت نشدند مي‌توانند با مراجعه با سامانه و پذيرفتن شرايط ذکر شده درخواست بازبيني دهند.
به گفته وي، معترضيني که اطلاعات آنها مغاير با اطلاعاتي باشد که ما به دست آورده‌ايم يارانه نقدي آنها نيز قطع مي‌شود.
ميرزايي در مورد زمان پاسخگويي به اعتراضات نيز افزود: به برخي از اعتراضات که قبلاً ثبت شده تا ۲۰ بهمن ماه پاسخ داده مي‌شود و افرادي که مجدداً درخواست بازبيني و بررسي مي‌دهند نيز ظرف ۶ ماه آينده نتيجه آن مشخص و اطلاع رساني مي‌شود. 
تعداد بازديد:167 آخرين تغييرات:98/11/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر