پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 8 شعبان 1441 - 2 آپريل 2020
صفحه اصلي/خانواده

راه‌اندازی پویش سیل مهربانی در مدارس کشور برای کمک به سیل‌زدگان

راه‌اندازي پويش سيل مهرباني در مدارس کشور براي کمک به سيل‌زدگان

وزير آموزش و پرورش گفت: در مدارس سراسر کشور فردا پويش سيل مهرباني با هدف جمع آوري کمک هاي مردمي و دانش آموزي براي دانش آموزان سيل زده سيستان و بلوچستان اجرا مي شود.
به نقل از روابط عمومي آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان، محسن حاجي ميرزايي در آئين افتتاح پروژه ۲۴ کلاسه روستاي «عورکي» منطقه «دشتياري» شهرستان چابهار مزين به نام مرحوم حسين عليمرادي (بنيانگذار مؤسسه خيريه دست ياري به دشتياري) اظهار داشت: مادامي که از بحران‌ها و حوادث فرصتي مغتنم براي آموختن و ياد گرفتن ايجاد کنيم و به دنبال به دست آوردن راه‌هايي براي مقابله با اين گونه مشکلات باشيم مي‌توانيم از آن بهره گيري صحيح و مناسبي داشته باشيم.

وي افزود: در مدارس سراسر کشور فردا سه شنبه اول بهمن ماه برنامه سيل مهرباني با هدف جمع آوري کمک‌هاي مردمي و دانش آموزي براي دانش آموزان سيل زده سيستان و بلوچستان اجرا خواهد شد.
وزير آموزش و پرورش بيان داشت: تمام تلاش خود را به کار مي‌گيريم تا فرصت درس خواندن و تعليم و تربيت را براي همه فرزندان ايران اسلامي به نحو مطلوب و شايسته اي که در شأن آنان است فراهم کنيم.
حاجي‌ميرزايي ادامه داد: امروز سيستان و بلوچستان کانون توجه و نگاه مسئولين و آحاد مردم است و همه براي ايجاد شرايط زندگي عادي مردم و برگشتن به وضعيت قبل از سيل تلاش کرده و مي‌کنند. 
تعداد بازديد:147 آخرين تغييرات:98/11/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر