سه شنبه 17 تير 1399 - 15 ذي القعده 1441 - 7 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

عیدی یک میلیون و۲۰۰هزار تومانی کارکنان دولت آخر بهمن واریز می‌شود

عيدي يک ميليون و۲۰۰هزار توماني کارکنان دولت آخر بهمن واريز مي‌شود

رئيس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عيدي يک ميليون و ۲۰۰ هزار توماني کارکنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه خبر داد.
محمدباقر نوبخت در گفتگوي تلفني با بخش خبري ساعت ۲۱ سيما درباره مصوبه هيأت وزيران براي ميزان حقوق پايان سال کارکنان دولت اظهار داشت: طبق ماده ۷۵ قانون مديريت خدمات کشوري که عيدي هر سال را بر مبناي ۵ هزار امتياز به تصويب هيأت وزيران موکول کرد، در جلسه عصر امروز يک ميليون ۲۰۰ هزار تومان براي تمام کارکنان و بازنشستگان دولتي در نظر گرفته شد و به تصويب هيأت وزيران رسيد.

وي با اشاره به اعلام خبر ميزان عيدي يک ميليون و ۱۰۰ هزار توماني از سوي پايگاه اطلاع رساني دولت گفت: اين رقم اعلام شده به دليل اشتباه تايپي بوده است. البته با توجه به اينکه عيدي بر مبناي ۵ هزار امتياز محاسبه شده، ميزان آن تقريباً حدود يک ميليون و ۱۰۰ هزار تومان بود اما با عنايت به اينکه ميزان رشد حقوق در سال جاري ۲۰ درصد در نظر گرفته شده بود، هيئت وزيران نيز بر مبناي همين ميزان افزايش، ميزان عيدي را يک ميليون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفت.
رئيس سازمان برنامه و بودجه گفت: عيدي پايان سال کارکنان و بازنشستگان دولت انشاالله در پايان بهمن ماه به حساب آنها واريز مي‌شود. 
تعداد بازديد:147 آخرين تغييرات:98/11/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر