شنبه 16 فروردين 1399 - 10 شعبان 1441 - 4 آپريل 2020
صفحه اصلي/پزشكي

جزئیات تازه از خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر

جزئيات تازه از خروج هواپيماي کاسپين از باند فرودگاه ماهشهر

يک مقام مسئول در سازمان هواپيمايي کشوري گفت: هيچيک از مسافران پرواز کاسپين آسيب نديده اند و همگي در سلامت از هواپيما خارج و به سالن ترانزيت فرودگاه منتقل شده اند.
رضا جعفرزاده، سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پرواز شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپيمايي کاسپين که صبح امروز از باند فرودگاه ماهشهر خارج شده، ۱۳۵ مسافر داشته است که خوشبختانه هيچيک از مسافران کاسپين آسيب نديده اند و همگي در سلامت از هواپيما خارج و به سالن ترانزيت فرودگاه منتقل شده اند.

وي اظهار داشت: هواپيماي بوئينگ MD شرکت هواپيمايي کاسپين از مبدا تهران در ساعت ۷:۵۰ صبح امروز پس از فرود در باند فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد که علت آن در دست بررسي است.
جعفرزاده افزود: بلافاصله تيم کارشناسي سازمان هواپيمايي کشوري به همراه گروه فني شرکت هواپيمايي کاسپين براي بررسي علت خروج هواپيما از باند به ماهشهر اعزام شد.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا خلبان پرواز، پيش از فرود در باند فرودگاه ماهشهر، گزارشي از نقص احتمالي به برج مراقبت اعلام کرده يا خير، گفت: در حال حاضر امکان اظهار نظر در اين زمينه وجود ندارد و با توجه به اعزام تيم کارشناسي سازمان هواپيمايي کشور و تيم فني کاسپين، ابعاد موضوع بررسي و نتيجه به اطلاع مردم خواهد رسيد.
به گزارش خبرنگار مهر، هواپيماي شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپيمايي کاسپين ساعت ۶:۳۵ صبح امروز از تهران به مقصد بندر ماهشهر پرواز کرد.  
تعداد بازديد:106 آخرين تغييرات:98/11/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر