یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

«معامله قرن»به نتیجه نمی‌رسد/قدرت ایران امروز همراه با اقتدار است

«معامله قرن»به نتيجه نمي‌رسد/قدرت ايران امروز همراه با اقتدار است

جانشين رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح گفت: قدرت فعلي نظام اسلامي امروز از هر زمان ديگري بيشتر است و امروز قدرت جمهوري اسلامي همراه با اقتدار است؛ ما از نظر امکانات در بهترين شرايط قرار داريم.
امير محمدرضا قرايي آشتياني جانشين ستاد کل نيروهاي مسلح امروز طي سخناني در جمع سربازان پادگان ۰۱ نزاجا گفت: همه انبياء و اولياي الهي براي اين آمده اند تا معناي بندگي خدا را به ما بياموزند.

وي با بيان اينکه در طرف مقابل همه توان شيطان در محبت دنيا خلاصه مي‌شود،افزود: همه تلاش شيطان براي اين است که انسان را از مسير تکامل باز بدارند. اگر ما تمام عمر تلاش کنيم ولي اين تلاش با حب دنيا آميخته باشد چيزي جز کوري دل نصيبمان نمي‌شود.
جانشين ستاد کل نيروهاي مسلح در ادامه با اشاره به زندگي سردار سليماني، تاکيد کرد: اولين تأثير سردار سليماني بر امنيت ملي، منطقه‌اي و تحولات بين المللي بود. هر کشور نتواند به عنوان بازيگر قدرتمند در منطقه خود ظاهر شود مرعوب خواهد بود و ديگران اراده خود را به او تحميل مي‌کنند.
امير قرايي تصريح کرد: قدرت فعلي نظام اسلامي امروز از هر زمان ديگري بيشتر است و امروز قدرت جمهوري اسلامي همراه با اقتدار است؛ما از نظر امکانات در بهترين شرايط قرار داريم.
وي با بيان اينکه سردار سليماني در همه صحنه‌ها حاضر شد، گفت: زماني داعش بزرگ‌ترين خطر جهان بود. اين که کسي محکم بگويد داعش تا چند ماه ديگر از صحنه جهان محو خواهد شد نشان مي دهد داراي عزمت و روحي بزرگي است. همچنين سردار سليماني فردي مردم‌دار بود. ايشان تمام عمر خود را در جهاد گذراند و شهادت ايشان انقلاب ديگري ايجاد کرد و استحکام نظام اسلامي را قوت بخشيد.
جانشين ستاد کل نيروهاي مسلح با بيان اينکه سردار سليماني عاشق شهادت بود،اظهار داشت: اين سردار بزرگ تمام هستي خود را در ميدان جهاد گذاشته بود و حب رياست هم در دل او نبود.
امير آشتياني تاکيد کرد: اگر امروز شما نخبگان درست حرکت کنيد، هر يک از شما مي‌توانيد يک سردار سليماني باشيد. شما بايد بر مملکت وجود خودتان حاکم شويد. ما بايد در راهي که قدم برمي داريم يقين داشته باشيم و اين يقين با تبعيت از ولايت حاصل مي‌شود.
وي با بيان اينکه که اگر اميد به آينده نباشد حرکتي هم در کار نيست،افزود: ما بايد با اطمينان به نصرت الهي به آينده اميد داشته باشيم. تلاش بي وقفه در حوزه تخصصي هم براي پيمودن اين مسير کمک شاياني به ما مي‌کند.
جانشين ستاد کل نيروهاي مسلح گفت: بزرگ‌ترين دشمن ما شيطان بزرگ است و هر کاري که او مي‌کند اغواگرانه است. کار شيطان هميشه ابتر است و اين توطئه معامله قرن هم قطعاً به نتيجه نمي‌رسد. تا امروز هر کاري آمريکايي‌ها در منطقه کردند به نفع جمهوري اسلامي تمام شد. 
تعداد بازديد:421 آخرين تغييرات:98/11/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر