سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

احتمال مساوی در دربی زیاد است/ پرسپولیسی‌ها از دیاباته می‌ترسیدند

احتمال مساوي در دربي زياد است/ پرسپوليسي‌ها از دياباته مي‌ترسيدند

پيشکسوت آبي پوشان گفت: دو تيم از شکست در اين بازي مي‌ترسند و جانب احتياط را رعايت مي‌کنند و براي همين فکر مي‌کنم بازي مساوي شود.
گودرز حبيبي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دربي براي هر دو تيم بازي سختي است و هدف اول هر دو تيم نباختن است. فرق مساوي و شکست در اين بازي خيلي زياد است و براي همين هيچ تيمي حاضر نيست دست به ريسک بزند و معمولاً جانب احتياط زياد رعايت مي شود. براي همين تصور من اين است که بيشترين احتمال، رقم خوردن يک نتيجه مساوي است.

وي افزود: اميدوارم مجيدي در اين بازي هم تدابير هوشمندانه‌اي در نظر بگيرد و تحت تاثير برخي قضايا دست به تغييراتي نزند که تيم دچار خسران شود.
پيشکسوت آبي پوشان در خصوص غيبت دياباته بيان داشت: شيخ بهترين مهاجم فعلي کشور است که به جز گل زدن، در پرس کردن، توپ گرفتن، پاس دادن هم مشارکت دارد. مدافعان پرسپوليس از او وحشت داشتند و بهترين خبر براي آنها مصدوميت شيخ بود.
حبيبي ادامه داد: البته مطهري هم مهاجم بسيار با کيفتي است، اما او تازه به تيم پيوسته و هنوز هماهنگي‌اش با سايرين مثل دياباته نشده. اما مطهري هم در کنار قائدي مي‌تواند يک زوج فوق خطرناک براي پرسپوليس و هر خط دفاع ديگري باشد.
وي با اشاره به آمادگي خوب تيم پرسپوليس خاطرنشان ساخت: اين تيم هم بازيکنان خوبي دارد اما از نظر من بهترين بازيکنان فعلي اين تيم ترابي و اميري هستند که حتماً تيم بايد براي مهار آنها برنامه داشته باشد. در غير اينصورت از جانب اين دو بازيکن آسيب خواهيم ديد.
حبيبي در خصوص قضاوت بيژن حيدري در اين مسابقه بزرگ بيان داشت: متاسفانه فضاي خوبي در بين هواداران دو تيم حاکم نيست. استقلالي‌ها مي‌گويند حيدري پرسپوليسي هست و پرسپوليسي‌ها هم مي‌گويند استقلالي است. در صورتي که يک داور باشخصيت و تحصيلکرده مثل حيدري نمي‌تواند از هيچ تيمي جانبداري کند. من اميدوارم روز خوب داوري را شاهد باشيم و کمترين اشتباه از سوي دکتر حيدري صورت گيرد تا پس از بازي شاهد حاشيه در خصوص داوري نباشيم. 
تعداد بازديد:316 آخرين تغييرات:98/11/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر