پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 8 شعبان 1441 - 2 آپريل 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

محور برنامه‌های بسیج زنان در دهه فجر/دستاوردهای انقلاب برای زنان

محور برنامه‌هاي بسيج زنان در دهه فجر/دستاوردهاي انقلاب براي زنان

رئيس بسيج جامعه زنان گفت: محور اصلي برنامه هاي بسيج زنان در دهه فجر امسال، تبيين دستآوردهاي انقلاب اسلامي براي زنان و خانواده است.
مينو اصلاني در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه‌هاي بسيج جامعه زنان در ايام دهه مبارک فجر گفت: همزمان با چهل و يکمين سالگرد انقلاب اسلامي و فرا رسيدن ايام دهه فجر، برنامه‌هاي سازمان با رويکرد تبيين دستاوردهاي انقلاب براي زنان و خانواده برگزار خواهد شد.

وي ادامه داد: به همين منظور در تمامي مراکز استان‌ها ويژه برنامه‌هايي در قالب همايش‌هاي تبيين اين دستاوردها با همکاري پايگاه‌هاي بسيج استان‌ها برگزار شده و تا پايان دهه نيز ادامه خواهد داشت. در اين مراسم‌ها نيز از بانوان فرهيخته در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي، هنري، ورزشي، علمي و غيره تجليل مي‌شود.
اصلاني با اشاره بر برگزاري رويداد «بانوي فرهيخته» نيز توضيح داد: اين رويداد روز گذشته با همکاري بسيج دانشجويي و بسيج زنان در مجتمع فرهنگي_ علمي ۱۳ آبان برگزار شد. در اين مراسم از ۱۵ بانوي فرهيخته، تعدادي از خانواده‌هاي شهدا و خانواده يکي از شهداي ارامنه نيز تجليل شد.
رئيس بسيج جامعه زنان، برگزاري رويداد و جشن‌هاي مختلف در سطح پايگاه‌هاي بسيج سطح کشور را از ديگر برنامه‌هاي بسيج خواند و بيان کرد: بانوان بسيجي به صورت گسترده نيز در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.
اصلاني با اعزام زنان بسيجي به مناطق سيل زده و محروم، ابراز داشت: همزمان با اين ايام، بانوان بسيجي براي خدمت رساني به مناطق محروم و سيل زده رفته و به هموطنان کمک رساني مي‌کنند. عمده کمک رساني‌ها نيز در قالب کمک به سيل زدگان و ارائه خدمات مشاوره و حمايت‌هاي رواني از آسيب ديدگان سيل است.
وي با اشاره به روز رحلت حضرت ام البنين (س) نيز يادآور شد: همزمان با شهادت اين بانوي بزرگوار، برنامه گسترده اي براي ديدار با مادران شهيد در سطح کشور اجرا خواهد شد. در اين طرح نيروهاي بسيجي به ديدار مادران شهدا در استان‌ها و شهرهاي مختلف خواهند رفت. 
تعداد بازديد:155 آخرين تغييرات:98/11/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر