پنج شنبه 26 تير 1399 - 24 ذي القعده 1441 - 16 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

فجر سلیمانی در پایتخت وحدت ایران اسلامی

فجر سليماني در پايتخت وحدت ايران اسلامي

مردم مسلمان سيستان و بلوچستان اعم از شيعه و سني با حضور با شکوه و حماسي خود در راهپيمايي دشمن شکن ۲۲ بهمن بار ديگر وفاداري خود را به آرمان‌هاي انقلاب نشان دادند.
مردم مسلمان سيستان و بلوچستان اعم از شيعه سني صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور با شکوه و حماسي خود در راهپيمايي دشمن شکن ۲۲ بهمن بار ديگر وفاداري خود را به آرمان‌هاي انقلاب و امام راحل (ره) به نمايش گذاشتند.

مردم مرزدار سيستان و بلوچستان يک بار ديگر در چهل و يکمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي همگام و هم صدا با آحاد ملت ايران با شرکت پرشور خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن ضمن زنده نگه داشتن ياد و خاطره ۲۲ بهمن سال ۵۷ و شهداي انقلاب و تجديد ميثاق با آرمان‌هاي ارزشمند امام خميني (ره)، با لبيک به نداي رهبر معظم انقلاب، به ياوه گويي هاي دشمنان اين مرز و بوم پاسخي دندان شکن دادند.
راهپيمايي ۲۲ بهمن در بيش‌از ۶۰ نقطه شهري و روستايي سيستان و بلوچستان با حضور پرشور مردم مسلمان اين استان اعم از شيعه و سني و با حضور اقشار مختلف برگزار شد تا برگي زرين ديگري در دفتر حماسه آفريني انقلاب شکوهمند اسلامي رقم بخورد.
راهپيمايان سيستاني و بلوچ امروز در شهرهاي مختلف استان با سر دادن شعارهاي استکبار ستيزانه يک بار ديگر در صفوف به هم فشرده ميزان همبستگي و اتحاد خود در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و مقابله با استکبار جهاني را به نمايش گذاشتند.
البته حضور پرشور و شعور مردم شيعه و سني سيستان و بلوچستان در راهپيمايي امروز يک پيام مهم ديگر هم داشت، حضور بي نظير مردم پايتخت وحدت ايران اسلامي در اربعين شهيد حاج قاسم سليماني نشان داد مردم ما هميشه قدردان شهدا هستند. 
تعداد بازديد:163 آخرين تغييرات:98/11/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر