سه شنبه 17 تير 1399 - 15 ذي القعده 1441 - 7 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

باخت اول پرسپولیس با یحیی در آسیا/ سرخ ها به در بسته خوردند

باخت اول پرسپوليس با يحيي در آسيا/ سرخ ها به در بسته خوردند

تيم فوتبال پرسپوليس در نخستين بازي خود در فصل جديد رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا در حالي برابر نماينده قطر شکست خورد که هر چه زد به در بسته خورد.
تيم فوتبال الدحيل قطر از ساعت ۱۸:۴۵ امروز در هفته نخست گروه C ليگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسيا ميزبان پرسپوليس بود که اين ديدار با برتري دو بر صفر تيم قطري به پايان رسيد.
ماريو مانژوکيچ (۴) و ادميلسون (۱۳) براي ميزبان گلزني کردند.
الدحيل که بازي را تهاجمي شروع کرد در همان ابتداي بازي و روي اشتباه و تعلل مدافعان پرسپوليس توانست گل زودهنگامي را توسط مهاجم کروات خود وارد دروازه عليرضا بيرانوند کند.
معز علي مهاجم تيم ملي فوتبال قطر توانست روي اشتباه حط دفاعي پرسپوليس، توپ را از روي خط عرضي زمين مسابقه صاحب شود و با سانتر کوتاه خود، ماريو مانژوکيچ را در موقعيت گلزني قرار دهد تا اين بازيکن که به تازگي با الدحيل قطر قرارداد بسته است اولين گل خود را در ليگ قهرمانان آسيا به ثمر برساند.
گل اول الدحيل با اعتراض بازيکنان پرسپوليس همراه بود. آنها عتقد بودند معز علي، توپ را خارج از زمين مسابقه تصاحب کرد اما عزيز عظيموف داور بازي، گل الدحيلي ها را سالم تشخيص داد تا اعتراض شاگردان يحيي گل محمدي مورد قبول نباشد.
در ادامه بازيکنان پرسپوليس، بازي رو به جلو را در دستور کار قرار دادند اما اين تيم بار ديگر با اشتباه مهدي ترابي هافبک خود غافلگير شد تا «هان کوانگ سونگ» با پاس دقيق خود ادميلسون را در محوطه جريمه پرسپوليس صاحب توپ کرده و اين بازيکن دومين گل تيمش را در دقيقه ۱۳ به ثمر برساند.
پس از اين گل شاگردان گل محمدي بازي کاملاً تهاجمي را انجام دادند اما توپ‌هاي آنها تبديل به گل نشد تا بازي با نتيجه دو بر صفر در نيمه اول به پايان برسد.
مصدومت مهدي ترابي در آخرين ثانيه‌هاي نيمه اول باعث شد تا کريستين اوساگونا با آغاز ۴۵ دقيقه دوم در ترکيب سرخپوشان قرار بگيرد.
پرسپوليس که در نيمه دوم با ترکيبي تهاجمي وارد زمين شده بود مالکيت توپ و ميدان را بطور کامل در اختبار داشت اما دفاع چند لايه قهرمان فعلي ليگ ستارگان قطر کار را براي بازيکنان پرسپوليس سخت کرد. آنتوني استوکس در دقيقه ۶۴ به جاي علي عليپور وارد زمين شد تا سرخ ها با نيروي تهاجمي ايرلندي خود به فکر باز کردن دروازه الدحيل باشند. اميد عاليشاه نيز پس از مدت‌ها نيمکت نشيني در دقيقه ۸۰ جاي محسن ربيع خواه را گرفت اما تمام تلاش گل محمدي بي ثمر ماند تا اين تيم نتواند دروازه ميزبان را باز کند و پرسپوليسس، اولين شکست خود را در نخستين بازي از گروه C مقابل الدحيل تجربه کنند.تعداد بازديد:450 آخرين تغييرات:98/11/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر