دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

تمامی افراد در ورودی بندر چابهار تب سنجی می‌شوند

تمامي افراد در ورودي بندر چابهار تب سنجي مي‌شوند

معاون برنامه ريزي و توسعه منابع اداره کل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان از اجراي اقداماتي در راستاي کنترل و پيشگيري از شيوع ويروس کرونا در بندر چابهار خبر داد.
به نقل از پايگاه اطلاع رساني اداره کل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان، سعيد اميري اظهار داشت: در پي اعلام مسئولان وزارت بهداشت و درمان مبني بر لزوم کنترل شيوع ويروس کرونا پس از تشکيل جلسات تخصصي با واحدهاي مرتبط اقدام‌هاي پيشگيرانه با قيد فوريت انجام شد.

به گفته وي، در ادامه جلساتي با گروه بيماري‌هاي واگير مرکز بهداشت چابهار و واحدهاي عملياتي اداره کل در خصوص بکارگيري تمهيدات پيشگيرانه در برابر شيوع ويروس کرونا و همچنين با مدير نمايندگي شرکت‌هاي خدمات کشتيراني و سايرارگان هاي متولي دريايي برگزار شد.
معاون برنامه ريزي و توسعه منابع اداره کل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان با اشاره به اجراي برنامه تب سنجي و پايش افراد علامت دار در ورودي بنادر شهيد بهشتي و شهيد کلانتري و ساختمان‌هاي اداري اين اداره کل ادامه داد: در پايش انجام شده خوشبختانه تاکنون هيچ مورد مشکوک به کرونا مشاهده نشد، اين اقدام در روزهاي آتي نيز ادامه دارد.
اميري ادامه داد: ارائه آموزش در خصوص راه‌هاي پيشگيري و کنترل ويروس کروناي جديد به صورت حضوري و نصب بنر در مدارس کوي بندر، بنادر شهيد بهشتي و شهيد کلانتري، مکان‌هاي پرتردد، مراکز رفاهي و اداري از ديگر اقداماتي است که در اين راستا انجام شد.
وي مکاتبه با مديرعامل شرکت تعاوني لنج داران چابهار با موضوع رعايت کامل ضوابط پاس شناورهاي وارده از بنادر خارجي و رعايت مراقبت‌هاي بهداشتي در خصوص اين ويروس را از ديگر اقدامات انجام شده به منظور کنترل بيماري کرونا اعلام کرد. 
تعداد بازديد:195 آخرين تغييرات:98/12/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر