سه شنبه 13 خرداد 1399 - 10 شوال 1441 - 2 ژوئن 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

آغاز طرح واکنش سریع راهداری در سیستان و بلوچستان

آغاز طرح واکنش سريع راهداري در سيستان و بلوچستان

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان از اجراي طرح اقدام ملي در حوزه راهداري با عنوان «طرح واکنش سريع» خبر داد.
به نقل از روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان، ايوب کرد اظهار داشت: طرح واکنش سريع به منظور افزايش ايمني راه‌ها، ارتقاي کيفيت و سرعت ارائه خدمات راهداري و همچنين رضايتمندي کاربران جاده‌اي در سيستان و بلوچستان هم زمان با سراسر کشور اجرايي شده است.

وي ادامه داد: در اين راستا رؤساي ادارات راهداري و حمل و نقل جاده‌اي شهرستان‌هاي سيستان و بلوچستان موظفند با به کارگيري نيروي انساني، ماشين آلات و تجهيزات موجود و همچنين ظرفيت تيم‌هاي اماني و پيماني راهداري و راهدارخانه‌ها و همچنين گشت‌هاي راهداري نسبت به اجراي مفاد اين طرح اقدام کنند.
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان گفت: با توجه به دستورالعمل اجرايي اين طرح، ادارات راهداري و حمل و نقل جاده‌اي شهرستان‌ها مکلفند در خصوص مواردي همچون لکه‌گيري چاله‌ها، تعمير و ايمن سازي تابلوها، علائم و حفاظ‌هاي باز شده يا صدمه ديده خطرناک و پاکسازي سطح راه از مصالح و اشيا خارجي در راه‌هاي اصلي و شرياني، اقدام و با تجهيزات و امکانات در محل حوادث مختلف در جاده‌هاي استان در کمترين زمان ممکن حضور يابند.
وي تصريح کرد: با برنامه‌ريزي منسجم و اجراي مناسب اين طرح، شاهد تحولي متمايز در خصوص ارائه خدمات راهداري در حوزه استحفاظي اين اداره‌کل خواهيم بود. 
تعداد بازديد:160 آخرين تغييرات:99/01/31
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر