دوشنبه 12 خرداد 1399 - 9 شوال 1441 - 1 ژوئن 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای آشنایی بیشتر با امام مهربانی ها

جشنواره کتابخواني رضوي فرصتي براي آشنايي بيشتر با امام مهرباني ها

استاندار سيستان و بلوچستان گفت: جشنواره کتابخواني رضوي، فرصت مناسبي است تا مشتاقان امام رئوف با مطالعه کتاب‌هاي رضوي ذره اي از عطش دلتنگي زيارت مضجع شريف آن حضرت را فرونشانند.
احمدعلي موهبتي، استاندار سيستان و بلوچستان با صدور پيامي به مناسبت برگزاري دهمين جشنواره کتابخواني رضوي ضمن قدرداني از برگزار کنندگان از مردم ايت استان خواست در اين جشنواره شرکت کنند.

در اين پيام آمده است: اين روزها با شيوع بيماري کرونا و ايجاد شرايط خاص، هموطنان عزيزمان براي رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي و فاصله گذاري هوشمند اجتماعي بيشتر اوقات خود را در خانه به سر مي‌برند و در خلوت خود، کسب معرفت بيشتر نسبت به قرآن و اهل‌بيت (ع) بويژه حضرت امام رضا (ع) و مطالعه کتاب را پيشه خود ساخته‌اند.
دراين ايام عزيز که به جهت رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي؛ صحن و سراي امام عاشقان حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) براي اولين بار، ميزبان دلدادگان حضرتش نيست؛ دهمين جشنواره کتابخواني رضوي، فرصت مناسبي است تا مشتاقان امام رئوف با مطالعه کتاب‌هاي رضوي ذرهاي از عطش دلتنگي زيارت مضجع شريف آن حضرت را فرونشانند.
اينجانب با آرزوي قبولي طاعات و عبادت همه مسلمان در ماه مبارک رمضان و ضمن قدرداني از همه دست اندرکاران برگزاري جشنواره رضوي و دعوت از آحاد مردم فرهنگ مدار براي شرکت در اين جشنواره، اميدوارم با الطاف بي‌کران الهي و عنايات ويژه سلطان سرير ارتضا حضرت علي بن موسي الرضا (ع) هر چه زودتر اين بيماري منحوس ريشه کن و فرهنگ مطالعه وکتاب خواني بيشتر از گذشته در جامعه نهادينه شود. 
تعداد بازديد:126 آخرين تغييرات:99/02/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر