چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

فرمانده نیروی انتظامی: شهروندان آگاهانه وارد بورس شوند

فرمانده نيروي انتظامي: شهروندان آگاهانه وارد بورس شوند

فرمانده نيروي انتظامي گفت: مردم بايد آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامي سرمايه خود را وارد اين بازار نکنند؛ ضمن آنکه از هشدارهاي پليس امنيت اقتصادي نيز غافل نشوند.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار سرتيپ پاسدار «حسين اشتري» در جلسه ارائه راهکارهاي تحقق شعار سال ۹۹ (جهش توليد) ضمن درود بر ارواح پاک و مطهر شهداي دوران دفاع مقدس، شهداي عرصه نظم و امنيت و مدافعان حرم خصوصاً سردار رشيد اسلام شهيد حاج قاسم سليماني و درود بر روح بلند و ملکوتي امام راحل و آرزوي سلامتي و طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري و آرزوي قبولي طاعات و عبادات براي همه روزه داران گفت: انصافاً مطالبي که در اين جلسه مطرح شد حاکي از کارشناسانه بودن آن و دلسوزي افراد براي حل مسائل موجود است؛ اميدواريم بتوانيم بخشي از اين مشکلات مطرح شده را به نحو مطلوب و با برنامه ريزي دقيق و اصولي رفع کنيم.

وي با بيان اينکه نيروي انتظامي وظيفه ارتقاي امنيت و تدوام آن را در جامعه به عهده دارد، ادامه داد: نيروي انتظامي موضوعات و مسائل اجتماعي را قبل از وقوع پيش بيني و پيشگيري مي‌کند؛ اين در حالي است که در سال‌هاي اخير علاوه بر موضوعات اجتماعي با موضوعات اقتصادي نيز رو به رو بوده ايم که بايد در راستاي حل مشکلات اقتصادي موجود نيز با آمادگي وارد ميدان شويم.
فرمانده نيروي انتظامي به نام‌گذاري سال ۹۹ توسط مقام معظم رهبري با عنوان جهش توليد اشاره و تصريح کرد: ما موظف هستيم که در راستاي تحقق شعار سال تمامي ظرفيت‌ها و دستگاه‌هاي مربوطه را پاي کار بياوريم و از توليدکنندگان داخلي قاطعانه حمايت کنيم.
عالي‌ترين مقام انتظامي کشور در ادامه، با اشاره به ورود تعداد قابل توجهي از شهروندان به بازار بورس تأکيد کرد: ناجا متولي برقراري نظم و امنيت و به عنوان يک مجموعه تأثيرگذار در کشور بايد با برنامه ريزي دقيق، خسارت‌هاي احتمالي را پيش بيني و در نهايت پيشگيري و درمان کند.
سردار اشتري با بيان اينکه پليس امنيت اقتصادي در زمينه بورس بخوبي ورود پيدا کرده و هشدارهايي نيز به شهروندان داده است، تأکيد کرد: مردم بايد آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامي سرمايه خود را وارد اين بازار نکنند؛ چرا که بازار بورس براي آنها زودبازده نخواهد بود. 
تعداد بازديد:199 آخرين تغييرات:99/02/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر