شنبه 14 تير 1399 - 12 ذي القعده 1441 - 4 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

کدام گروه سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه کنند؟

کدام گروه سهامداران عدالت از فردا مي توانند به بانک مراجعه کنند؟

از ۶ خرداد تنها افرادي که تا قبل از ۳۱ ارديبهشت روش آزادسازي سهام عدالت خود را انتخاب کرده و يا شماره شباي بانکي خود را ثبت يا تغيير داده اند، مي‌توانند با مراجعه به بانک درخواست فروش بدهند.
يک مقام مسئول در سازمان خصوصي سازي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: به منظور جلوگيري از مراجعه بي ثمر سهامداران عدالت به بانک‌ها و همچنين توجه به نکات بهداشتي و رعايت دستورالعمل‌هاي مبارزه به ويروس کرونا، نکاتي را مورد تاکيد قرار داد.

وي گفت: از فردا، سه شنبه ۶ خردادماه ۱۳۹۹، بانک‌ها بر اساس اطلاعاتي که سازمان خصوصي سازي پيش از اين برايشان ارسال کرده، اقدام به پذيرش درخواست فروش ۳۰ درصد سهام عدالت از سوي هموطنان سهام دار خواهند نمود. اطلاعات ارسال شده براي بانک‌ها مربوط به پايان (۳۱) ارديبهشت ماه سال جاري است و بانک‌ها هنوز اطلاعات پس از اين تاريخ را ندارند.
وي اظهار داشت: اگر مردم بعد از تاريخ ۳۱ ارديبهشت ماه، به سامانه الکترونيکي سهام عدالت مراجعه نموده و شماره شباي بانکي خود را در سامانه ثبت يا تغيير داده باشند، و يا روش آزاد سازي خود را انتخاب و يا تغيير داده باشند، در اين نوبت، بانک‌ها اطلاعات آنها را نداشته و درخواست فروش آنها انجام نخواهد شد. بنابراين اين گروه از مردم، بايد از مراجعه به بانک پرهيز و صبر کنند تا اطلاعات نهايي براي بانک‌ها ارسال شود.
وي گفت: پس از پايان مهلت انتخاب روش آزاد سازي از طريق سامانه الکترونيکي سهام عدالت (۸ خرداد ۱۳۹۹)، سازمان خصوصي سازي بسته اطلاعات نهايي و تکميلي را مجدداً براي بانک‌ها ارسال خواهد نمود. لذا سهامداران عدالت پس از حدود يک‌هفته کاري از تاريخ فوق (۱۷ خرداد به بعد)، به بانک مراجعه کنند.
وي ادامه داد: اگر هر يک از سهامداران عدالت شماره شباي خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند، يا شماره شباي بانکي آنها تأييد نشده يا در حال بررسي باشد، قادر به تکميل فرم درخواست فروش نخواهند بود. بنابراين بايد از مراجعه بي ثمر به بانک پرهيز کنند.
  
تعداد بازديد:140 آخرين تغييرات:99/03/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر