دوشنبه 6 بهمن 1399 - 11 جمادي الثاني 1442 - 25 ژانويه 2021
صفحه اصلي/خانواده

نظارت و بازرسی از صنوف همچنان ادامه دارد

نظارت و بازرسي از صنوف همچنان ادامه دارد

رئيس پليس امنيت عمومي از ادامه بازرسي از صنوف تا اتمام مبارزه با شيوع کرونا خبر داد و گفت: تالارهاي پذيرايي مي‌توانند به زودي فعاليت خود را پس از تصويب ستاد ملي مقابله با کرونا شروع کنند.
به گزارش خبرگزاري مهر، سردار علي ذوالقدري، بيان داشت: روز گذشته جلسه‌اي در استانداري تهران با رياست معاون استاندار تشکيل و در خصوص ادامه مبارزه با شيوع ويروس کرونا در کشور با همکاري سازمان‌هاي مربوطه تاکيد شد.

وي با اشاره به اينکه نظارت و بازرسي از صنوف مختلف با پايان يافتن مبارزه با کرونا ادامه دارد، تصريح کرد: در اين جلسه معاون استاندار تاکيد کرد شيوع و گسترش کرونا ادامه دارد و مسئولان ذيربط بايد به زير مجموعه‌هاي خود تاکيد کنند که حتماً صنوف هاي مختلف پروتکل‌ها بهداشتي، فاصله اجتماعي و بهداشت را رعايت کنند.
رئيس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ تصريح کرد: چند گروه از دانشگاه‌هاي علوم پزشکي، بازرسان اصناف و پليس اماکن عمومي استانداري و سازمان حمايت براي بازرسي از صنوف شهر تهران تشکيل خواهد شد و وظيفه اين گروه مراجعه به محل‌هاي اصناف و بررسي رعايت موارد بهداشتي و پروتکل‌هاي ستاد مبارزه با کرونا توسط متصديان صنوف است.
سردار ذوالقدري افزود: آمارها نشان مي‌دهد تعداد فوتي‌ها و بيماران کاسته شده ولي تعداد افراد مبتلا شناسايي شده افزايش يافته است که اين حاکي از ادامه شيوع و گسترش اين بيماري است. بنابراين با بازگشايي همه صنوف اگر پروتکل‌هاي بهداشتي رعايت نشود قطعاً با مشکلات عديده اي روبرو خواهيم شد.
وي با بيان اينکه قرار است از طريق رسانه‌ها و صدا و سيما مسئولان تذکرات لازم و لزوم توجه بيشتر به موارد بهداشتي را مطرح کنند، ادامه داد: بازرسي‌هاي مشترک احتمالاً از پايان هفته جاري آغاز خواهد شد.
سردار ذوالقدري در خصوص زمان بازگشايي تالارهاي پذيرايي، گفت: تمهيدات لازم براي بازگشايي تالارهاي پذيرايي انديشيده شد تا اين صنوف نيز با رعايت تمامي پروتکل‌هاي بهداشتي بتوانند به زودي فعاليت خود را آغاز کنند. 
تعداد بازديد:263 آخرين تغييرات:99/03/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر