دوشنبه 6 بهمن 1399 - 11 جمادي الثاني 1442 - 25 ژانويه 2021
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

فروش امتیاز خودرو ممنوع است

فروش امتياز خودرو ممنوع است

واگذاري تحت هر عنوان از جمله فروش حواله يا فروش امتياز ‌فروش فوق‌العاده خودروسازان، در قالب قرعه‌کشي ويژه ايام عيد سعيد فطر، ممنوع است.
به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دو شرکت خودرو ساز در پي قرعه کشي اخير در فروش فوق العاده اطلاعيه‌اي را صادر کردند.

در اين اطلاعيه آمده است: به دنبال انجام قرعه‌کشي فروش فوق‎العاده ۲۵ هزار دستگاه خودرو از سوي گروه صنعتي ايران خودرو در تاريخ ۱۷ خرداد ۹۹ و گروه خودروسازي سايپا در ۱۸ خرداد ۹۹، ضمن هشدار به خريداران امتياز اين خودروها به‌استحضار مي‌رساند:
۱- بر اساس مصوبات کميته خودرو که با حضور دستگاه‌هاي نظارتي از جمله «دادستاني کل کشور» و «سازمان بازرسي کل کشور» به دو خودروساز ابلاغ شده است، به هيچ عنوان امکان صلح يا فروش خودرو به صورت وکالتي تا يکسال وجود ندارد.
۲- سند خودروي واگذار شده به مدت يکسال در رهن شرکت خودروساز باقي خواهد ماند، لذا امکان فروش تا پايان دوران ترهين وجود ندارد.
۳- پلاک واگذار شده از سوي پليس راهور به فرد مشمول، به هيچ عنوان قابل انتقال به غير نيست و مسئوليت هرگونه کشف تخلفات بر عهده دارنده پلاک انتظامي مي‌باشد.
۴- خودروي واگذار شده صرفاً با تطبيق مدارک هويتي به فرد ثبت‌نام کننده داراي مشخصات ثبت شده، تحويل داده خواهد شد.
شايان ذکر است، لوح فشرده مرتبط با اسامي افراد منتخب در اين دوره از قرعه‌کشي فروش فوق‌العاده، از سوي خودروسازان به دستگاه‌هاي نظارتي تحويل شده و امکان هيچ‌گونه دخل و تصرف در آن وجود ندارد.
بر اين اساس به تمامي هموطنان عزيز هشدار داده مي‌شود که مراقب سودجويي کلاهبرداران باشند. 
تعداد بازديد:235 آخرين تغييرات:99/03/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر