دوشنبه 6 بهمن 1399 - 11 جمادي الثاني 1442 - 25 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص لیست خرید و فروش بازیکنان

اطلاعيه باشگاه پرسپوليس در خصوص ليست خريد و فروش بازيکنان

باشگاه پرسپوليس با صدور اطلاعيه‌اي هرگونه فعاليت نقل و انتقالاتي از سوي باشگاه و وجود ليست خريد و فروش بازيکنان چه لژيونر و چه داخلي را در مقطع کنوني، قويا رد کرد.
به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، با توجه به انتشار اخبار گوناگون در حوزه نقل و انتقالات و در رسانه‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي، اين باشگاه، با تاکيد بر خط مشي خود که پيش از اين اعلام شده بود، بار ديگر اعلام مي‌نمايد؛ نظر به فاصله موجود تا پايان رقابت‌ها، فعاليت نقل و انتقالاتي ندارد و با توجه به سياست حفظ حداکثري بازيکنان فعلي تيم، هيچ فهرستي از سوي سرمربي تيم تهيه نشده است که در آن نام لژيونر يا بازيکن داخلي و خارجي وجود داشته باشد. ضمن آن‌که در شرايط کنوني ناشي از پيامدهاي کرونا، حتي باشگاه‌هاي متمول آسيايي نيز براي تامين هزينه جذب مجموعه‌اي از لژيونرهاي ايراني با مشکل روبرو مي‌شوند.

همچنين بازيکنان کنوني تيم که امتحان خود را در سخت‌ترين شرايط پس داده‌اند و ضمن اثبات وفاداري، سربلندي پرسپوليس و هواداران را رقم زده‌اند خود در حکم بازيکناني هستند که اگر اراده مي‌کردند مي‌توانستند لژيونر باشند.
بي ترديد، در زمان مناسب که از سوي سرمربي تيم اعلام خواهد شد، باشگاه با توجه به اعلام نياز ايشان، با قدرت براي ترميم و تقويت تيم در صحنه حاضر خواهد بود. از برنامه‌هاي باشگاه، انجام پيش بيني و اقدام‌هاي لازم براي تامين اعتبارات مورد نياز است، اما تاکيد مي‌کنيم در زمان کنوني، شايعاتي از اين دست که پرسپوليس بازيکناني را در فهرست خريد يا فروش دارد به هيچ وجه صحت ندارند.
ضمن اداي احترام نسبت به تمام بازيکنان ارزشمند فوتبال کشورمان و فعالان قانونمند حوزه نقل و انتقالات و رسانه‌هاي محترم، با توجه به تجارب سال‌هاي گذشته، احتمال مي‌رود، انتشار چنين شايعاتي، ناشي از اقدام‌هاي بعضي مدير برنامه‌ها يا واسطه‌ها باشد. همواره شاهد بوده‌ايم از اين روش براي مطرح شدن نام‌ها، آماده کردن فضاي نقل و انتقالات، ايجاد رقابت‌هاي کاذب و زيان‌بار بين باشگاه‌ها و تحميل خواسته‌ها استفاده شده است. به بازيکنان ديگر تيم‌ها و باشگاه‌ها نيز يادآور مي‌شويم که اين باشگاه هيچ نماينده‌اي ندارد و اگر افرادي تحت عناوين مختلف، خود را نماينده يا واسطه‌اي از جانب پرسپوليس معرفي کنند، کذب محض است.
هواداران دقت داشته باشند که شايعات، با تاثيرگذاري روي آن‌ها باعث افزايش انتظارات و استفاده از فشار آنها روي باشگاه براي ايجاد نياز کاذب و دور از منافع واقعي تيم صورت مي‌گيرد.
همچنين با عنايت به اين که هنوز در ميان مسابقات فصل قرار داريم، سرمربي تيم به درستي اعلام کرد؛ در اين مقطع هيچ فهرستي براي نقل و انتقالات ارائه نخواهد شد، وقتي فهرستي در کار نباشد، گمانه‌زني هم معنا ندارد.
شايعات و گمانه‌زني‌هاي نقل و انتقالاتي در اين مقطع بسيار آسيب‌زننده خواهد بود و به ويژه مي‌تواند روي اعضاي تيم تاثير نامطلوب گذاشته و تمرکز و آرامش آن را به شکل جدي بر هم بزند. 
تعداد بازديد:238 آخرين تغييرات:99/03/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر