سه شنبه 7 بهمن 1399 - 12 جمادي الثاني 1442 - 26 ژانويه 2021
صفحه اصلي/اخبار سازمان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

گفتمان و ساختارهای گام دوم انقلاب نقشه راه جامعه است

گفتمان و ساختارهاي گام دوم انقلاب نقشه راه جامعه است

معاون سياسي اجتماعي استاندار سيستان و بلوچستان گفت: گفتمان و ساختارهاي گام دوم انقلاب که از سوي رهبر معظم انقلاب تبيين شده هدايتگر و نقشه راه جامعه است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، علي زيني‌وند معاون سياسي اجتماعي استاندار سيستان و بلوچستان، در همايش استاني گام دوم تبليغ با موضوع تکريم و تجليل از فعالان عرصه تبليغ دين ضمن برشمردن اهميت توجه به مباني گام دوم انقلاب اظهار داشت: در حوزه تبليغ و رسانه و شکل دهي به هويت و آينده جوامع، بايد بخش عمده کار در قالب چارچوب‌ها و ساختارهاي گام دوم انقلاب شکل گيرد.

وي همچنين تاکيد کرد: در تاريخِ جوامع و حکومت‌ها، حکومتي به مانند جامعه ايران را سراغ نداريم که سرشار از تلاقي ساختارهاي هويت ساز باشد.
معاون سياسي اجتماعي استاندار سيستان و بلوچستان ادامه داد: علماي عرصه تبليغ بايد به مفهومي که کار تبلغ آن را انجام مي‌دهند علم، باور دقيق داشته باشند.
وي بيان کرد: توجه نکردن مفهومي به مبحث تبليغ و تنها پرداختن به نکات مثبت و ناديده انگاشتن معضلات جامعه مشکلات آن را به دردهاي درمان ناشدني تبديل خواهد کرد.
زيني‌وند ضمن مهم برشمردن گفتمان انقلاب تاکيد کرد: بايد مبلغاني را براي تبليغ بفرستيم که شناخت کامل به جامعه هدف داشته باشند در اين صورت موفق خواهيم بود تا آسيب‌هايي همچون بيگانه بودن هويت ايراني اسلامي در ميان جوانان را جبران کنيم.
وي اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران در ساختار سازي بر مبناي حکومت اسلامي بسيار موفق عمل کرده است ما در مواردي همچون امنيت و سياست رشد کرده‌ايم اما در موارد اقتصاد و فرهنگ نتوانسته‌ايم رشد متوازن با سياست و امنيت را داشته باشيم. 
تعداد بازديد:172 آخرين تغييرات:99/04/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر