دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 - 28 رمضان 1442 - 10 مي 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 

بيانيه حريم خصوصي

بيانيه سطح توافق خدمات
خروجي RSS

اطمینان خاطر گل‌محمدی به پرسپولیسی‌ها/ تکلیف لیست مازاد مشخص شد

اطمينان خاطر گل‌محمدي به پرسپوليسي‌ها/ تکليف ليست مازاد مشخص شد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس که از نيم فصل دوم هدايت اين تيم را برعهده گرفت با تدبيري درست قصد دارد بازيکنانش را از وارد شدن به حاشيه دور کند تا به عنوان قهرماني برسند.
نوزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران پس از چهار ماه تعطيلي به دليل شيوع بيماري کرونا از عصر روز چهارشنبه آغاز مي‌شود تا تيم ها براي بهبود جايگاه خود در جدول رقابت کنند.

پرسپوليس که با ۴۷ امتياز در صدر جدول حضور دارد يکشنبه هفته آينده در حالي به مصاف پيکان تهران مي رود که اختلاف ۱۰ امتيازي اش با تيم هاي دوم و سوم جدول باعث شده تا آنها حاشيه امن خوبي داشته باشند.
همين موضوع باعث شده تا صحبت هاي زيادي بين اهالي فوتبال درباره رکورد جديد سرخپوشان با پوکر قهرماني در تاريخچه ليگ برتر مطرح شود.
يحيي گل محمدي براي اينکه بازيکنانش به خواب قهرماني زودهنگام نرفته و انگيزه خود را براي بازي هاي پيش رو کم نکنند ضمن هشدار بابت اهميت ديدارهاي باقيمانده در ليگ برتر به آنها اعلام کرده که هيچ توجهي به فصل آينده ندارد و بازيکنانش نيز نبايد به آن فکر کنند.
کادر فني پرسپوليس در جلسات خود با بازيکنان تيم اعلام کرده که هيچ بازيکني در ليست مازاد قرار ندارد و اين موضوع بستگي به شرايط آنها در ادامه فصل و همچنين وضعيت باشگاه دارد.
گل محمدي تصميم خود را مبني بر ارائه ليست خريد و مازاد پرسپوليس در پايان فصل ليگ برتر گرفته تا با اين کار مانع از بروز حاشيه در رختکن پرسپوليس شود.
نوزدهمين دوره رقابت هاي فوتبال ليگ برتر در هفته بيست و يکم به دليل شيوع ويروس کرونا متوقف شد و قرار است از هفته آينده ادامه ديدارهاي خود را پيگيري کند تا چهره قهرمان اين دوره و تيم هاي سقوط کننده مشخص شود.  
تعداد بازديد:560 آخرين تغييرات:99/04/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر