دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 - 28 رمضان 1442 - 10 مي 2021
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 

بيانيه حريم خصوصي

بيانيه سطح توافق خدمات
خروجي RSS

۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای آبادانی قصرقند در نظر گرفته شده است

۶۰ ميليارد تومان اعتبار براي آباداني قصرقند در نظر گرفته شده است

رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي گفت: ۶۰ ميليارد تومان اعتبار از جانب بنياد مستضعفان براي پيشرفت و آباداني شهرستان قصرقند در نظر گرفته شده است.
پرويز فتاح عصر امروز در جلسه شوراي اداري قصرقند که در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از اين سفر بازديد از شهرستان قصرقند به عنوان پايلوت آباداني و پيشرفت بنياد مستضعفان در استان سيستان و بلوچستان است.

وي با اشاره به اينکه ما خادم مردم هستيم و اين موضوع يک مسئوليت بسيار سنگين براي همه ما است، افزود: از همين رو بايد به مردم احترام بگذاريم و همه و تلاش خود را براي خدمت به آنها به کار ببنديم و به معناي واقعي به اين خادمي جامه عمل بپوشانيم.
رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي با اشاره به اينکه مردم سيستان و بلوچستان خصوصاً شهرستان قصرقند بسيار مهمان‌نواز و صبور هستند، ادامه داد: محروميت‌هاي تاريخي اين استان و اين منطقه موجب شده تا وظيفه خدمت بر دوش ما سنگين‌تر شود.
وي با تاکيد بر اينکه مردم استان سيستان و بلوچستان با وجود محروميت‌هاي فراوان همواره پاي نظام و انقلاب ايستاده‌اند، گفت: خوشبختانه انتخاب شهرستان قصرقند به عنوان پايلوت پيشرفت و آباداني بنياد مستضعفان يک انتخاب درست و منطقي بوده است.
فتاح با اشاره به اينکه امسال ۶۰ ميليارد تومان اعتبار از جانب بنياد مستضعفان براي پيشرفت و آباداني شهرستان قصرقند در نظر گرفته شده است، تصريح کرد: اميدواريم با توجه به پاي‌کار بودن مردم اين شهرستان اتفاقات خوبي در قصرقند رقم بخورد.
وي با تاکيد بر اينکه بنياد مستضعفان آمادگي دارد تا اين اعتبار را به‌طور کامل تخصيص دهد، بيان کرد: بايد دقت داشت تا با تعريف و انتخاب دقيق پروژه‌ها و با زمان‌بندي مشخص به پيشرفت شهرستان قصرقند کمک کرد.
وي با اشاره به اينکه مصمم هستيم همه پروژه‌هاي نيمه‌تمام بنياد مستضعفان در مناطق هدف به‌سرعت به اتمام برسد، افزود: بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي در شهرستان‌هاي هدف سه سال حضور دارد و هدف اصلي آن طي اين مدت ايجاد انگيزه و توانمندسازي مردم جهت مشارکت در آباداني و پيشرفت آن شهرستان است.
رئيس بنياد مستضعفان با اشاره به اينکه اين نهاد در زمينه مقابله با شيوع کرونا بيشترين کمک را به سيستان و بلوچستان داشته است، ادامه داد: تاکيد ما اين است که مردم در همه فعاليت‌هاي بنياد در شهرستان‌هاي هدف مشارکت کنند تا به نتايج مطلوبي دست پيدا کنيم.
وي با اشاره به اينکه طرح آموزش و توان‌افزايي مردم در ۵۰ روستاي شهرستان قصرقند جهت توانمندسازي و ايجاد اشتغال آغاز شده است، تصريح کرد: تلاش داريم سرمايه‌گذاري و فعاليت بنياد مستضعفان را در استان سيستان و بلوچستان گسترش دهيم. 
تعداد بازديد:524 آخرين تغييرات:99/04/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر