دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 - 28 رمضان 1442 - 10 مي 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 

بيانيه حريم خصوصي

بيانيه سطح توافق خدمات
خروجي RSS

لیگ برتر وزنه‌برداری در انتظار چراغ سبز ستاد کرونا

ليگ برتر وزنه‌برداري در انتظار چراغ سبز ستاد کرونا

رقابتهاي ليگ برتر وزنه برداري هم مثل بسياري از رشته‌هاي ورزشي با شيوع کرونا تعطيل شد و همچنان براي آغاز در انتظار صدور مجوز متوليان امر است.
اوايل ارديبهشت ماه امسال بود که شيوع ويروس کرونا باعث تعطيلي ليگ برتر و بلاتکليفي باشگاه‌هاي شرکت کننده در ليگ شد و متوليان فدراسيون وزنه برداري را به تصميم گيري در خصوص ادامه ليگ برتر واداشت. در نهايت نيز با توجه به امتيازات تيم هاي شرکت‌کننده تا پايان هفته سوم مقرر شد اين پيکارها نيمه کاره به پايان برسد و قهرمان اين دوره از مسابقات با نظر  و رضايت تمامي تيم ها معرفي شود.

بدين ترتيب با موافقت باشگاه‌هاي حاضر در ليگ برتر وزنه برداري بزرگسالان کشور، با توجه به شيوع کرونا و عدم شرايط برگزاري آخرين هفته ليگ برتر، نتايج هفته سوم به عنوان نتايج نهايي اين رقابتها مورد تاييد قرار گرفت. بر اين اساس تيم بازار بزرگ ايران با ۲۲۷۱ امتياز به عنوان قهرماني اين دوره از رقابتها دست يافت و تيم دانشگاه آزاد اسلامي با ۲۲۱۵ امتياز و تيم شرکت ملي حفاري اهواز با  ۲۲۰۳ امتياز در رده‌هاي دوم و سوم قرار گرفتند.
در همين راستا محسن بيرانوند دبير فدراسيون وزنه‌برداري در واکنش به اينکه آيا احتمال برگزاري ليگ برتر در سالجاري وجود دارد يا خير، گفت: متوليان فدراسيون تمايل به برگزاري ليگ دارند، حتي اگر اين مسابقات بطور متفاوت و مختصر برگزار شود. اما آنچه مسلم است اولويت متوليان وزنه برداري مثل تمامي فدراسيون هاي ديگر، حفظ سلامت ورزشکاران در اين شرايط بحراني است.
وي ادامه داد: از سوي ديگر بدنبال اين هستيم روند تمرين ورزشکاران و بحث حضور آنان در ليگ برتر مثل هميشه طبق برنامه اجرايي شود، چراکه وزنه برداران از نظر مالي، نياز به چنين مسابقاتي دارند. به همين دليل منتظر هستيم تا هر زمان وضعيت مناسب بود با کسب مجوز از سوي متوليان امر، اقدام به برگزاري ليگ برتر وزنه‌برداري کنيم. 
تعداد بازديد:475 آخرين تغييرات:99/05/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر