یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

عملکرد کاروان ايران در روز نخست المپيک

کاروان ايران در حالي روز نخست بازي‌هاي المپيک پکن را به پايان برد که ورزشکاران ايراني در اين روز عملکرد قابل توجهي را از خود بروز ندادند.

 جدول رده بندي توزيع مدال هاي المپيک پکن

 

 
در جودو، مسعود حاجي آخوندزاده جودوکا وزن 60 کيلوگرم تيم ملي ايران با دو برد و دوباخت به کار خود در بازي‌هاي المپيک پکن پايان داد.

حاجي آخوند زاده در بازي نخست حريف اسلوني را برد اما در دور دوم به کره‌ي جنوبي باخت تا در گروه بازنده‌ها حاضر شود.

حاجي آخوندزاده در گروه بازنده‌ها ورزشکار آرژانتيني را برد اما در نهايت با شکست برابر جودوکا ازبکستان با دو باخت به کار خود در المپيک پکن پايان داد و از اين بازي‌ها کنار رفت.

* قايقراني

هما حسيني شرکت کننده‌ي زن کاروان ايران در رشته‌ي رويينگ در روز نخست در مسافت 2 هزار متر با زمان 9 دقيقه‌ و 2 ثانيه و 12 صدم ثانيه در گروه خود چهارم شد.

حسيني پرچم دار کاروان ايران در روز افتتاحيه‌ي بازي‌هاي المپيک پکن بود.

محسن شادي ديگر ورزشکار تيم قايقراني ايران در رقابت تک نفره گروهي 2000 متر با زمان 7 دقيقه و 48 ثانيه و 24 صدم ثانيه در گروه خود به مقام پنجم دست يافت.

* تيروکمان

نجمه آبتين در جدول روز نخست به مکان شصتم بسنده کرد و در مرحله‌ بعد بايد با نفر پنجم گروه از کره شمالي مسابقه بدهد.

 

حجت الله واعظي ديگر کماندار ايران در جدول مقدماتي شصت و سوم شد و بايد با نفر دوم گروه که ورزشکاري از هند است، پيکار کند.

* بدمينتون

کاوه مهرابي با شکست برابر بدمينتون باز چين تايپه که با نتيجه‌ي دو بر صفر(21-16و21-12) رقم خورد از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

*دوچرخه سواري

از سه رکاب زن تيم ملي دوچرخه سواري ايران در رشته‌ي جاده تنها دو نفر به خط پايان رسيدند. حسين عسگري و قادر ميزباني در حالي از خط پايان رقابت جاده عبور کردند که مهدي سهرابي نتوانست مسير 244 کيلومتري را تا پايان طي کند.

عسگري با زمان 6 ساعت و 34 دقيقه و 22 صدم ثانيه نفر 52 شد و ميزباني هم با 6 ساعت و 39 دقيقه و 42 صدم ثانيه نفر هفتادو نهم جاده شناخته شد.

در اين رشته ورزشکاري از اسپانيا نشان طلا را به گردن آويخت.

*شنا

مهدي عليرضايي به دليل بيماري در رقابت‌هاي 100متر مقدماتي قورباغه شرکت نکرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

* بوکس

مهدي قرباني در وزن 81 کيلوگرم رقابت‌هاي بوکس بازي‌هاي المپيک برابر نگرون از پورتوريکو با نتيجه‌ي 13 بر 4 شکست خورد و به کارش در اين بازي‌ها پايان داد.

تعداد بازديد:915 آخرين تغييرات:87/05/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر