شنبه 14 تير 1399 - 12 ذي القعده 1441 - 4 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

محقق ايراني طلاي جهاني کيفيت را گرفت

مدال طلاي MMG به عنوان نشان جهاني کيفيت 2008 از طرف بنياد "والتر هرد" در چهاردهمين همايش بين المللي سازمان کيفيت آسيا و اقيانوسيه و نهمين همايش بين المللي مديران کيفيت به مهشيد يزدان پناه اعطا شد.

 

واحد مرکزي خبر:اين مدال عصر ديروز يکشنبه "سوم شهريور" به اين محقق ايراني اعطا شد که با کسب اين مدال، ايران نخستين بار موفق به دريافت جايزه بين المللي کيفيت در سطح جهان شده است.

طراحي راهبردي سازمان کيفيت آسيا و اقيانوسيه يکي از فعاليت هاي يزدان پناه است.

تحقيق، تاليف، ترجمه، دارابودن سبک ويژه در فعاليتهاي پژوهشي از ديگر ملاک هاي اين گزينش اعلام شده است.

از نکات قابل توجه براي اعطاي اين نشان که تاکنون سه نفر در سراسر جهان موفق به دريافت آن شده اند آن است که فعاليت هاي يک محقق با هر مليتي که باشد بايد با تمرکز بر توليد علم در آسيا و اقيانوسيه صورت پذيرد.

يزدان پناه که هم اکنون مديرعامل انستيتو مهندسي کيفيت و مشاورعالي مديريت راهبردي در شرکت هاي فني - مهندسي (GC , MC , EPC و مهندسين مشاور معماري و شهرسازي و طرح و ساخت) است، مي گويد: بخش عمده اين مشاوره ها به شرکت هاي نفت، گاز و پتروشيمي صورت مي گيرد زيرا فعاليت در شرکت هايي که طرح مشترک را با طرفهاي خارجي دارند با روش هاي متداول و قديمي ميسر نيست.

وي تفاوت در مفاد قراردادهاي استاندارد بين المللي و نياز 100 درصدي به مديريت طرح و مديريت مهندسي استاندارد را از جمله اين دلايل مي داند.

چهاردهمين همايش و جايزه بين المللي سازمان کيفيت آسيا و اقيانوسيه و نهمين همايش بين المللي مديران کيفيت با محوريت "نقش هاي نوين کيفيت و جامعه جهاني" که از شنبه دوم شهريور در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما آغاز به کار کرده است امروز با معرفي برگزيدگان به کار خود پايان مي دهد.

تعداد بازديد:1049 آخرين تغييرات:87/06/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر